Як налаштувати оповіщення про пошту. Як зробити оповіщення пошти mail.

Якщо ви проводите багато часу за комп'ютером, і вам необхідно регулярно перевіряти свою електронну поштову скриньку, найкраще налаштувати автоматичне оповіщення про надходження пошти, щоб не пропустити важливий лист.
Інструкція
1
Якщо на ваш комп'ютер встановлена операційна система Windows 7, встановіть поштовий гаджет - невеликий додаток, яке буде поміщено на робочий стіл. Ви можете використовувати гаджети: Mail2web, WpCorpMailCheck, Gmail Counter, POP3Cecker та інші, який можна знайти на спеціалізованих сайтах www.wingadget.ru, www.sevengadget.ru і аналогічних веб-ресурсах.
2
Після установки міні-додатки перейдіть до його налаштуванні. Впишіть у відповідні поля свою адресу і пароль, встановіть частоту перевірки нових листів, виберіть звуковий сигнал для повідомлення про надходження пошти.
3
В налаштуваннях деяких гаджетів потрібно також вказати адреси протоколів POP3 і SMTP. В налаштуваннях свого ящика на сайті поштового сервісу ви зможете знайти цю інформацію. Як правило, протоколи мають наступний вигляд: pop3.mail.ru, pop3.yandex.ru, smtp.mail.ru, smtp.yandex.ru і т.д.
4
Якщо на вашому комп'ютері більш рання версія Windows або робота з гаджетами створює вам певні незручності, налаштуйте оповіщення про прихід нових листів безпосередньо у своєму браузері.
5
Для цього перейдіть в магазин доповнень (розширень) через меню свого браузера і виконайте пошуковий запит по слову mail. Вам буде запропоновано на вибір кілька варіантів міні-додатків для оповіщення про нову пошті. Виберіть розширення, яке відповідає вашому поштовому сервісу (Gmail, Yandex, Yahoo і т.д.) і встановіть його.
6
Виконайте настройку доповнення, вказавши у вікні налаштувань логін і пароль для входу, а також задавши часовий інтервал для перевірки поштової скриньки. Залежно від обраного доповнення, ви будете отримувати повідомлення про надходження пошти у вигляді спливаючих вікон або цифрової індикації про кількість непрочитаних листів у папці «Вхідні».