Як вставити код лічильника на сайт.

Існує велика кількість сервісів, що дозволяють встановити лічильник на сайт . Вони можуть бути як платними, так і безкоштовними. З числа останніх найбільш популярними є Google Analytics, liveinternet.ru і Яндекс.Метрика.
Інструкція
1
Завдяки сервісу liveinternet ви можете встановити на сайт видимі і невидимі лічильники. Спочатку перейдіть на сайт http://www.liveinternet.ru/add і натисніть посилання «Отримати лічильник». Перед вами з'явиться реєстраційна форма. В ній будуть присутні поля, обов'язкові для заповнення, а саме: адреса, назва, адреса електронної пошти, пароль, ключові слова і статистика. Як тільки ви введете всі необхідні дані, натисніть кнопку «Далі». Перевірте, чи всі дані ви вказали вірно. Якщо десь допущена помилка, то можете повернутися до редагування, а якщо все в порядку, тоді клікніть на кнопку «Зареєструвати».
2
Тепер вам належить вибрати вид майбутнього лічильника і отримати його html- код . Після цього скопіюйте і вставте виданий код на всі сторінки сайт а між тегами і. Але якщо у вас, наприклад, движок WordPress, тоді краще помістити лічильник в файл footer.php або sidebar.php. Крім того, є можливість використання віджетів. Для цього просто виберіть віджет «Текст», а потім вставте в нього отриманий код .
3
Яндекс.Метрика - це безкоштовний сервіс для оцінки відвідуваності. Щоб отримати такий лічильник, зареєструйтесь. Однак ця умова необов'язково виконувати, якщо у вас вже є аккаунт в цій системі (наприклад, пошта). Після входу клікніть на посилання «Отримати лічильник». Вона переведе вас на сторінку з формою для заповнення. Там необхідно буде вибрати всі необхідні опції, вказати назву сайт а. Після натискання на кнопку «Додати» ви отримаєте код . Цей лічильник проставте на всіх сторінках, так само, як і у випадку з сервісом liveinternet.
4
Для вставки лічильника Google Analytics вам теж потрібно реєстрація. Правда при наявності пошти в даній системі ви зможете здійснити вхід під уже наявними логіном і паролем. Після входу в аккаунт ви повинні будете натиснути на кнопку «+ Додати новий акаунт». Як тільки ви зробите це, то потрапите на сторінку під назвою «Початок роботи». Тепер зареєструйтесь, заповнивши всі потрібні поля в з'явилася анкеті, прийміть умови угоди користувача та натисніть «Далі». Після створення нового аккаунта вам буде виданий код лічильника. Його розміщення на сайт е нічим не відрізнятиметься від способів, описаних в кроках про Яндекс.Метрику і liveinternet.