Як зробити костюм снігуроньки.

Традиційні символи зими і Нового року, успадковані ще з часів язичництва, - Дід Мороз і Снігуронька. І дуже багато пані в новорічну ніч хочуть перетворитися в холодну казкову діву. Це бажання легко виконати при деякій підготовці.
Вам знадобиться
  • Блакитна тканина шириною 150 см і довжиною близько 300 см;
  • Підкладкова тканина довжиною близько 260 см;
  • Клейова прокладка;
  • Ґудзики;
  • Подплечники.
Інструкція
1
Розкроїте пальто по викрійці, представленої за посиланням: http://www.osinka.ru/Pattern/Free/f-120/. Приберіть довжину у відповідності зі своїм розміром і довжиною готового пальто, а також виключіть деталі капюшона.
2
Оформіть рельєфні шви спинки, прокладете оздоблювальну строчку по лицьовій стороні.
3
Розітніть припуски на шви в кутах мішковини з підкладкової тканини навскоси. Витачайте входи в кишені. Пристрочите серединку полички до боку і стачайте з мішковиною кишені. На обличчі зробіть оздоблювальну строчку. Приметайте зрізи мішковини до поличках.
4
Стачайте плечові і верхні шви рукавів, подборта і обтачку горловини.
5
Складіть подборта і лицьові сторони поличок, приколіть до зрізів бортів. Приколіть зрізи комірів. Витачайте пальто, отгладьте припуски.
6
Сшейте рукава з боків, підшийте пальто, пришийте подборта до подгибку. Підшийте рукава і пришити подплечники.
7
Стачайте деталі з підкладки, прітачать до внутрішніх зрізах, підшийте. Обмітайте петлі на правій поличці, пришити ґудзики до лівої. Прикрасьте пальто візерунками з люрексу, блискітками, мішурою.
8
Зробіть шапку з тієї ж тканини. Обчисліть свій розмір за формулою: окружність голови + 3: 6. Це ширина кожного з шести клинів. Висота вимірюється від вуха до верхівки. Виріжте викрійки з урахуванням припуску на шви, стачайте. Пришийте хутро на низ і помпон на маківку, прикрасьте люрексом, блискітками і мішурою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ymqaCdf70bE