Як намалювати джедая.

Джорджем Лукасом придумано безліч видів джедаїв. Це вихідці з різних планет, представники різних рас, які, відповідно, мають найрізноманітніший зовнішній вигляд. Джедаї класифікуються ще й за ступенем навчання: на юнлінгов, що проходять навчання, падаванів, що навчаються вже на практиці у конкретного джедая , лицарів, якими падаван можуть стати після випробувань, і магістрів - найвидатніших з джедаїв. У цих підгруп також існують свої відмінності.
Інструкція
1
Коло можливих образів для створення загального портрета джедая дуже широкий, і необхідно зупинитися на одному, найбільш відомому і пізнаваному джедаїв, який, до того ж, є магістром цього ордена. Тому далі наведено порядок малювання Йоди.
2
Намалюйте овал і проходить через нього криву: це будуть надалі голова і вуха магістра. Далі розділіть лінією зверху вниз голову на 2 рівні половини.
3
Намалюйте попередньо п'ять кіл: 2 будуть розташовуватися на місці очей, і через них ще проходить лінія, по якій будуть розташовані вуха. Один маленький коло буде знаходитися по центру особи трохи нижче лінії вух (майбутній ніс), під цим - ще одне коло, який стане ротом, а нижче рота - овал для підборіддя.
4
Основні риси нанесені - приступайте до деталізації. Намалюйте мигдалеподібні очі, причому спочатку намальовані гуртки стануть радужкою. Плавними лініями від місця розташування брів і від місця контурі голови навпроти носа з'єднайте точки на голові з вершиною кривої вух - так у вас вийде форма вушних раковин. До маленького круглого носі прірісуйте зовні такі ж круглі ніздрі, а до рота - губи у вигляді дуже розтягнутої і сплюсненою букви М.
5
На зовнішній частині вух декількома овалами, розташованими всередині один одного, потрібно відокремити вхід в середину вуха, над очима потрібно промальовувати похмурі складки брів, а підлога очима і вниз від носа - борозни глибоких зморшок. Зітріть ластиком верхню частину подбородочного овалу - образ Йоди промальовується.
6
В закінчення малюнка зобразите зморшки, розташовані на лобі, клаптики волосся, зморшкувату шию. Тулуб малювати просто - воно приховано під балахоном туніки і роби. Трипалі руки з великими загостреними нігтями завершать справу. Залишається підправити окремі штрихи і розфарбувати Магістра в зелений колір.
7
При створенні образу краще мати при собі якесь зображення Йоди, щоб підглядати забуваються деталі в образі цього персонажа.