Як включити надбудови в Експлоурері. Як підключити надбудови в інтернет Експлоер.

Надбудови Internet Explorer додають різні можливості. До них відносяться додаткові панелі інструментів, блокування спливаючих вікон з рекламою, біржові тіккер, анімовані покажчики миші і т.п.
Інструкція
1
Щоб включити надбудови в програмі-браузері Internet Explorer, запустіть оглядач.
2
Натисніть кнопку «Сервіс», у вкладці виберіть розділ «Управління надбудовами» і клікніть «Включення і відключення надбудов». Перед вами з'явиться нове діалогове вікно «Перегляд і керування надбудовами Internet Explorer».
3
У списку «Показати» клікніть команду « Надбудови », використовувану Internet Explorer для того, щоб показати всі надбудови.
4
Оберіть ту надбудову, яку ви хочете додати і натисніть «Включити». Повторюйте цю дію для кожної включаемой надбудови. Потім натисніть кнопку «ОК».
5
Якщо ви хочете тимчасово відключити компоненти браузера Internet Explorer, клацніть кнопку «Пуск» на комп'ютері, виберіть «Усі програми», потім «Стандартні», далі «Службові» і «Internet Explorer без надбудов».
6
Щоб знову повернутися до вихідного стану, дотримуйтесь вищеописаної інструкції для включення надбудов.
7
Для того щоб переглянути надбудови, відсортовані по різних категоріях, запустіть оглядач і вищеописаним способом викличте вікно «Перегляд і керування надбудовами Internet Explorer».
8
Щоб відобразити надбудови, необхідні для поточної або недавно переглянутої сторінки, натисніть « Надбудови , завантажені в Internet Explorer».
9
Якщо ви хочете відобразити надбудови, попередньо затверджені корпорацією Майкрософт, постачальником послуги або виробником комп'ютера, натисніть « Надбудови , для запуску яких не вимагається дозвіл».
10
Щоб переглянути лише 32-розрядні елементи управління ActiveX, клікніть по «Завантажені елементи ActiveX 32».
11
Якщо надбудова викликає неполадки в роботі Internet Explorer, спробуйте її оновити. Вимкніть надбудову, потім зверніться на веб-вузол, з якого вона завантажувалася. Переконайтеся, чи потрібне наявність надбудови для відвідування веб-вузла. Якщо застосування надбудови на веб-сайті обов'язково або ж дозволяє поліпшити результати роботи в мережі, включите надбудову.