Як відкрити гостьову книгу.

Гостьова книга дозволяє здійснювати спілкування з відвідувачами сайту. Через такий скрипт кожна людина може залишити свої побажання або пропозиції щодо вашого ресурсу. Гостьова книга встановлюється так само, як і будь-яке інше веб-додаток, написаний на PHP.
Вам знадобиться
  • Хостинг з підтримкою PHP
Інструкція
1
Для установки гостьової книги ваш хостинг повинен підтримувати PHP, а для деяких скриптів може знадобитися підтримка MySQL. Якщо ваш хостер не надає такі послуги, то можна скористатися одним із сервісів безкоштовних гостьових книг в інтернеті. Вам потрібно буде просто розмістити видану сервісом посилання на вашому ресурсі і налаштувати всі параметри через панель управління.
2
Знайдіть і скачайте скрипт через інтернет. Завантажуйте файли тільки з перевірених ресурсів або присвячених веб-програмуванню форумів. Розпакуйте скачаний архів. Прочитайте файл readme або install, щоб розібратися з принципами роботи гостьової книги і вимогами для установки.
3
Якщо додаток зберігає всі записи в MySQL, то необхідно попередньо створити базу даних за допомогою панелі хостингу. Якщо ви не знаєте, як це зробити, то зв'яжіться зі службою підтримки хостинг-провайдера і попросіть роз'яснити процес створення бази даних.
4
Налаштуйте конфігураційні файли скрипта відповідно до параметрів вашого сервера: введіть ім'я бази даних, адреса сервера, логін і пароль для доступу до MySQL. Файли налаштувань зазвичай мають назви типу config.php, cfg.php. Керівництво по має бути приведене в readme.
5
Після внесення всіх змін можна завантажувати скрипт на сервер. Завантажте всі файли в окрему папку через FTP за допомогою контрольної панелі хостингу або FTP-менеджера (наприклад, через Cute FTP або Total Commander).
6
Перевірте працездатність скрипта на вашому ресурсі. Для цього введіть адресу, за якою ви завантажили гостьову книгу , в адресному рядку браузера. Спробуйте додати новий коментар, зайдіть в панель адміністратора, спробуйте відредагувати або видалити пост. Якщо все працює, то не забудьте зробити посилання на гостьову з головної сторінки вашого сайту. Якщо з якихось причин програма не працює, то зв'яжіться з її розробником через зазначені у файлі readme контакти або до центру підтримки хостингу.
Багато сайтів мають так звані гостьові книги - окремі сторіночки, де будь-який користувач або відвідувач сайту може висловити свою думку або поставити запитання. Запис в гостьову книгу на особистій сторінці користувача соціальної мережі - це можливість передати знайомому привіт, доповнивши своє повідомлення красивою картинкою.
Інструкція
1
Перейдіть на сторінку з гостьовою книгою і знайдіть форму для введення повідомлення. Заповніть всі поля, що містяться в ній. На різних сайтах ці пункти можуть розрізнятися, іноді потрібно ввести ім'я, e-mail, кодове слово, цифри або їх поєднання. Надрукуйте повідомлення у відповідне поле.
2
Якщо ви хочете доповнити своє повідомлення картинкою і в гостьовій книзі є опція «Вставити фото» (наприклад, на сервісі «Мій Світ»), то натисніть на посилання. Відкриється окреме вікно «Вставити картинку». Виберіть тип картинки і спосіб завантаження - небудь з комп'ютера, або з інтернету.
3
Якщо обраний перший тип, то натисніть «Огляд ...», виберіть зображення на комп'ютері і натисніть на клавіатурі Enter. Потім клікніть по кнопці «Завантажити». Зображення буде завантажено.
4
Якщо обраний другий тип, то скопіюйте адресу картинки: натисніть на неї правою кнопкою миші і виберіть у випадаючому меню «Копіювати посилання на зображення». Відкрийте вікно з завантаженням на сервісі і в поле поруч із «З інтернету» вставте посилання поєднанням Ctrl + V. Натисніть «Завантажити». Зображення буде завантажено.
5
У випадку, якщо треба додати анімацію або зображення, а опції «Вставити фото» немає, то скористайтеся будь-яким з відомих фотохостингів, тобто сайтів, за допомогою яких можна розміщувати картинки в мережі, наприклад, radikal.ru. Перейдіть на сторінку обраного сервісу. Зніміть галочки біля написів «Зменшити до ...» і «Оптимізувати формат», в поле «Якість JPEG» поставте 100 - це робиться для того, щоб зображення було опубліковано в первісному розмірі і хорошій якості.
6
Потім натисніть кнопку «Огляд ...» або «Вибрати ...». Виберіть з папки потрібне зображення і натисніть «Відкрити», після цього натисніть на кнопку «Завантажити». Після завантаження, яка може зайняти деякий час, виберіть посилання під номером 6 («HTML: картинка в тексті»), якщо хочете, щоб інші користувачі бачили зображення в його вихідному розмірі, або посилання під номером 7 «HTML: прев'ю - збільшення по кліку », щоб в повідомленні було превью.
7
Скопіюйте в буфер обміну, клікнувши на посилання (подсветится синім) і натиснувши на клавіатурі клавіші Ctrl + C. Вставте в повідомлення після тексту поєднанням клавіш Ctrl + V. Натисніть «Відправити» або «Додати», коли упевнитеся, що повідомлення готово.