Як створити переміщуваний профіль. Як зробити зі звичайного фото профіль.

Профіль користувача може бути переміщуваним залежно від його налаштувань та місця розташування. Створення переміщуваної облікового запису на відміну від звичайної відбувається на мережевому диску.
Вам знадобиться
  • - обліковий запис з правами доступу до управління сервером.
Інструкція
1
Для того щоб створити переміщуваний профіль, переконайтеся в тому, що вами дотримані основні умови. Переміщуваний профіль створюється адміністратором домену, підприємства, оператором обліку або обліковим записом, на яку були делеговані їх функції. Однак найкраще використовувати саме адміністратора, щоб уникнути проблем з обмеженням доступу при детальної налаштуванні.
2
Такий вид профілю найкраще створювати на жорсткому диску з томом, отформатированном в файлової системі NTFS. Це не принципово, а скоріше служить в цілях забезпечення безпеки. Це необов'язково повинен бути контролер домену. Створення переміщуваних профілів реалізується шляхом створення директорії з папками облікових записів користувачів, тому для кожного з них необхідно вказувати повний шлях файлу, що складається з найменування сервера, найменування ресурсу та імені користувача.
3
Перейдіть до створення переміщуваного профілю. Для цього вам необхідно створити папку на сервері, в якій знаходитимуться облікові записи користувачів - це буде директорія самого високого рівня. Для всіх користувачів, що містяться в даній папці, налаштуйте до неї повний доступ в параметрах безпеки. Це повинна бути папка загального типу.
4
В меню «Адміністрування» панелі управління комп'ютером перейдіть до пункту "Active directory - користувачі і комп'ютери», відкрийте настройку конкретного об'єкта користування. Правою кнопкою миші натисніть на імені користувача і в контекстному меню виберіть "Властивості".
5
У вікні відкрийте вкладку з назвою « Профіль ». Введіть директорію до спільної папки, яка містить профіль користувача. Папка, яка містить профілі користувачів, за замовчуванням називається Users. Після того як ви запустите роботу профілів, її не можна перейменовувати.
Корисна порада
Вивчайте функціонал серверних ОС.
Налаштування користувача комп'ютера зберігаються в окремій спеціальній папці на диску С. У зв'язку з цим при перевстановлення операційної системи, вам доведеться заново налаштовувати параметри під свої вимоги. Якщо ви не хочете це робити, то можете перемістити свій профіль на інший диск.
Інструкція
1
Активуйте користувача «Адміністратор». Для цього запустіть головне меню «Пуск», знайдіть рядок «Комп'ютер» і натисніть на нього правою кнопкою мишки. В меню оберіть пункт «Управління». Відкриється системне вікно, в якому клацніть на пункт «Локальні користувачі» - «Користувачі». Виділіть рядок «Адміністратор» і відкрийте її властивості. Приберіть галочку біля напису «Відключити обліковий запис». Якщо ж ви хочете перенести профіль «Адміністратор», то необхідно створити нового користувача і надати йому адміністративні права.
2
Створіть каталог, в який ви хочете перенести профіль користувача . Приміром, D:/User. Робити це необхідно з-під того користувача , для якого виробляється дана операція.
3
Натисніть на кнопку «Пуск» і виберіть команду «Вийти з системи». Зайдіть в систему під Адміністратором або під новим профілем з правами адміністратора. Знайдіть на диску С папку з потрібним профілем і скопіюйте з не всі папки та файли з створений каталог. Робити це необхідно під правами адміністратора, оскільки частина файлів є системними і не просто так не копіюються.
4
Зайдіть в функцію «Виконати» меню «Пуск» і введіть команду regedit. Натисніть кнопку введення, щоб відкрити редактор реєстру. Відкрийте гілку HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Microsoft/Windows NT/CurrentVersion/ProfileList/, в якій зберігається перелік користувачів системи. Перегорніть все подветкой і знайдіть ту, яка містить в параметрі ProfileImagePath шлях до вашої старої папці профілю. Відкрийте даний параметр і змініть шлях на новий.
5
Вийдіть із системи і зайдіть під профілем користувача , що переноситься. Відкрийте редактор реєстру і перейдіть в гілку HKEY_CURRENT_USER/Software/Microsoft/Windows/CurrentVersion/Explorer/Shell Folders. Змініть всі параметри розділу, вказавши новий шлях в папці профілю. Перезавантажте комп'ютер, щоб налаштування вступили в силу.