Як дивитися відео в інтернеті на КПК. инсталяция для перегляду відео під андроїд.

Для перегляду відео на комунікаторах і смартфонах в потоковому режимі використовуються спеціальні програми. Щоб відтворити ролик з інтернету, необхідна установка Flash-плагіна або браузера, який підтримує завантаження відео в режимі онлайн. Вибір програми безпосередньо залежить від операційної системи пристрою і можливостей інтернет-каналу мобільного оператора.
Вам знадобиться
  • - послуга безлімітного інтернету оператора мобільного зв'язку;
  • - хороша швидкість інтернет-з'єднання (не менше 512 Кб/сек)
Інструкція
1
Для перегляду відео в інтернеті за допомогою мобільного спочатку необхідно підключити послугу безлімітного інтернету у вашого оператора мобільного зв'язку. Щоб дізнатися про те, як це зробити, зателефонуйте за абонентським номером або відвідайте офіс стільникової компанії. Інструкції по підключенню безлімітки можна також знайти на офіційному сайті оператора або в рекламних буклетах з салонів стільникового зв'язку.
2
Якщо на вашому КПК встановлена операційна система Windows Mobile, то для відтворення відео в потоковому режимі знадобиться установка Flash-плагіна. Знайдіть в інтернеті програму Macromedia Flash Player for Pocket PC і встановіть її на апарат відповідно до інструкції по використанню. Після інсталяції перезавантажте пристрій і перевірте працездатність встановленої утиліти. Також можна встановити браузер Skyfire, який є альтернативою стандартному додатку для перегляду web-сторінок і спочатку підтримує відтворення потокового відео з різних сайтів.
3
Для Android-апаратів, що мають версію операційної системи 2.1 або нижче, можна переглядати відео з інтернету також через Skyfire. Для завантаження браузера перейдіть в Маркет і введіть в пошук назву програми, після чого натисніть кнопку «Завантажити та встановити». Якщо версія Android на пристрої 2.2 або вище, то ви зможете дивитися будь відеоролики після установки Adobe Flash Player аналогічним чином з магазину додатків. Для перегляду роликів з Youtube в режимі онлайн також існує однойменний додаток.
4
В останніх апаратах від Apple можливість потокового відтворення відео з інтернету доступна без встановлення будь-яких додаткових додатків. Для перегляду фільму або ролика достатньо перейти на потрібну сторінку і натиснути на кнопку відтворення на екрані.
КПК являє собою портативний пристрій, який може повністю замінити вам стаціонарний комп'ютер скрізь, де б ви не знаходилися. З його допомогою ви можете працювати з веб-сторінками та з електронними документами, слухати музику і дивитися відео.
Інструкція
1
Налаштуйте апарат, щоб отримати можливість комфортного перегляду відео на КПК . Для цього його необхідно «прискорити». Скористайтеся спеціальними утилітами, які дозволяють перемикати частоту процесора і системної шини. Рекомендується встановити максимально можливу частоту, наприклад, перехід з п'ятдесяти до ста мегагерц дасть приріст продуктивності на 20%.
2
Виконайте конвертацію відеофайлу в формат, який придатний для перегляду фільму на КПК . Стандартна чіткість дисплея пристрою - 320 на 240 пікселів, тому дивитися на ньому відео з великою роздільною здатністю не вдасться. Підготуйте відеоматеріал за допомогою стандартного додатка Movie Maker.
3
Якщо ваш КПК працює на платформі Symbian OS, ви можете використовувати програму Nokia Video Manager. Вона призначена для передачі відеофайлів між КПК і комп'ютером, з її допомогою ви можете конвертувати файли в формат, оптимізований для мобільних пристроїв.
4
Скористайтеся утилітою Pocket-DVD Studio для конвертації DVD в формати, придатні для відтворення відео на КПК . З її допомогою ви також можете налаштувати кодування аудіо, частоту кадрів, задати максимальний розмір одержуваного відеофайлу. Скопіюйте отриманий файл на пристрій, щоб подивитися відео на КПК .
5
Запустіть перегляд файлу. Для цього можна використовувати Windows Media Player, який дозволяє слухати музику і переглядати відеоролики на КПК . Також ви можете синхронізувати контент зі стаціонарним ПК.
6
Скористайтеся також іншими програмами, наприклад, The Core Pocket Media Player або PocketMVP. Останній додаток має підтримку великої кількості пристроїв, а також відеоформатів. До того ж, в ньому є редактор плейлистів, скіни, вбудований еквалайзер і різноманітні режими відтворення.