Як знайти ftp сервер.

Знайти FTP сервер , що містить той чи інший файл, досить нескладно, якщо знати його правильне найменування. Також знаючи назву файлу і ресурсу, можна легко знайти його для подальшого завантаження.
Вам знадобиться
  • - браузер;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Знайдіть FTP- сервер через один із сайтів, що містять їх каталог, наприклад, http://www.filesearch.ru/. Перейдіть в відкрилася сторінці до меню з назвою «Топ 100», після чого вам буде наданий список найбільш використовуваних FTP-ресурсів з усього світу. Також ви можете скористатися звичайними пошукачами, але на це у вас піде набагато більше часу. У випадках якщо ви шукаєте міський FTP- сервер , дізнатися його адресу ви можете у користувачів міських форумів або сайтів.
2
Зверніть увагу на спеціальні програми-клієнти для роботи з FTP- сервер ами, таких досить багато, але деякі з них відрізняються від інших наявністю функції пошуку за доступними ресурсам, наприклад, програма FTP Info . Також багато з них вже містять в собі перелік найбільш відомих ресурсів, що помітно спрощує вашу роботу з пошуком сервер ів і файлів на них. Ті програми, які містять в собі список сервер ов, необхідно періодично оновлювати для того, щоб вносити в каталог недавно з'явилися ресурси.
3
Для пошуку того чи іншого файлу, що розташовується на одному з FTP- сервер ов, введіть його найменування до відповідного рядка. Це актуально тільки в тому випадку, коли дана функція передбачена інтерфейсом ресурсу, що зустрічається досить часто.
4
Також для пошуку файлів скористайтеся сайтом, зазначеним за посиланням вище, або за допомогою їх аналогів. Тут вам тільки необхідно буде вибрати тип шуканого елемента в випадаючому меню в самому верху сторінки.
5
Зверніть увагу, що часто пошуковики, використовувані при роботі з FTP- сервер ами, що не настільки адаптовані, щоб виконувати пошук написаного по подібному назві, тому намагайтеся вказувати точне ім'я файлу з дотриманням розділових знаків , розкладки клавіатури, висоти букв і так далі, також іноді необхідно знати точне розширення, але це буває досить рідко.
Корисна порада
Користуйтеся FTP-клієнтами.