Як зменшити навантаження на сервер.

Часто трапляється так, що з якихось причин навантаження на сервер вашого сайту перевищує допустимі ліміти. У цьому випадку є кілька способів вирішення проблеми, наприклад, "переїзд" на виділений сервер або зниження навантаження на старий.
Вам знадобиться
  • - доступ до редагування сторінки.
Інструкція
1
Знизьте навантаження на сервер шляхом редагування файлу, що відповідає за відвідування вашого сайту ботами пошукових систем. Оскільки навантаження на сервер безпосередньо залежить від відвідуваності вашого сайту, вам необхідно якимось чином її зменшити, не втративши кількості відвідувачів. В цьому випадку якраз можна використовувати модифікацію налаштувань відвідувань таких користувачів, як Googleboot, WebAltBot і так далі, заборонивши їм доступ до деяких розділів вашого сайту.
2
Якщо ви не зацікавлені у високій відвідуваності вашого сайту, обмежте доступ до нього, наприклад, для незареєстрованих користувачів. У цьому випадку більшість відвідувачів, які не бажають возитися з реєстрацією, покинуть сайт самостійно, а ті, кому ваш ресурс дійсно цікавий, будуть заходити під своїм логіном і паролем.
3
Зверніть увагу на кешування та індексування - у більшості випадків це добре допомагає зняти зайву навантаження вашого сайту на сервер . Також тут доцільно використовувати стиснення. Крім того, зверніть увагу на спеціальні програми-оптімайзер для сайтів, багато з них навіть надаються самостійно хостерами.
4
Зв'яжіться з вашим хостером для отримання порад, як зазвичай користувачі його сервер ов справляються зі зменшенням навантаження сайтів. Зазвичай вони дають поради щодо зниження навантаження скриптами, які для свого виконання запитують занадто багато системних ресурсів. Тут вам доведеться попрацювати не тільки з ними, але й також з кількістю користувачів, оскільки при вході на сайт практично кожен з них задіє даний скрипт в роботі.
5
Також вам необхідно буде врахувати специфіку сервер а вашого хостера. Якщо вас не влаштовують умови надання їм вільного місця на сервер е під ваш сайт, задумайтеся про "переїзд" на самостійний сервер . Цілком можливо, що ваш сайт на даний момент готовий для цього.
Корисна порада
Не навантажуйте сервер скриптами.