Як видалити старі підключення.

При використанні декількох провайдерів інтернету залишаються непотрібні інтернет- підключення . Якщо ви переконані, що надалі вам не знадобиться їх використання, ви можете видалити їх з вашого комп'ютера.
Вам знадобиться
  • - доступ до комп'ютера.
Інструкція
1
Переконайтеся в тому, що жодне з видаляються вами інтернет-підключень на даний момент не використовується. Для цього перегляньте поточний інтернет-з'єднання на панелі завдань у правому нижньому кутку вікна. Відкрийте повний список інтернет-підключень на вашому комп'ютері через відповідне меню панелі керування. Виділіть серед них ті, які в подальшому вам не знадобляться, натисніть на кнопку Delete або поєднання клавіш Shift + Delete для видалення без переміщення в корзину. Видаліть також ярлики підключень, створені на робочому столі для швидкого доступу.
2
Якщо при видаленні якого-небудь інтернет- підключення виникли певні труднощі, перевірте, чи не використовується воно на даний момент іншим користувачем комп'ютера. Також при спільному використанні інтернет- підключення натисніть на нього двічі лівою кнопкою миші і встановіть галочку на пункті використання з'єднання тільки для поточного користувача системи.
3
При виникненні проблем з видаленням інтернет-з'єднання зверніть увагу, чи є воно підключенням за замовчуванням для будь-якого з користувачів операційної системи.
4
Для цього зайдіть черзі під кожною з наявних на вашому комп'ютері облікових записів, відкрийте список наявних підключень і перевірте, чи встановлена галочка на з'єднанні, яке ви хочете видалити. Якщо необхідно, натисніть на ньому правою кнопкою миші і з контекстного меню зніміть використання його за замовчуванням.
5
При видаленні невикористовуваних вами інтернет-з'єднань переконайтеся в тому, що надалі вам справді не знадобиться їх використовувати. Найкраще збережіть дані логінів і паролів в окремому текстовому файлі. Зверніть увагу, що якщо ви перестаєте користуватися інтернет-підключенням, вам необхідно повідомити провайдеру про припинення користування його послугами.
Корисна порада
Попередньо зберігайте логіни і паролі від підключень.