Як включити звук в ICQ.

У світі, повному поспіху і суєти, часом важко знайти час, щоб зустрітися з друзями. Часом дорогі нам люди живуть дуже далеко, а відвідати їх немає можливості. І ось тоді допоможе комп'ютерна програма, спеціально розроблена для спілкування.
Інструкція
1
ICQ - це програма для інтернет-спілкування. Співрозмовники обмінюються СМС-повідомленнями в режимі реального часу. Обмін супроводжується спеціальними звуками . Такі сигнали зручні: якщо ви чимось зайняті крім комп'ютера, звуковий сигнал, вас відразу ставить до відома, що вам прийшло повідомлення. Якщо при роботі з даною програмою відсутній такий характерний звук при приході СМС-повідомлень, то в першу чергу відкрийте програму ICQ. Щоб визначити, чому немає звукових сигналів при роботі ICQ, на самій верхній панелі, де розташовані іконки, знайдіть значок із зображенням гучномовця. Може звук в програмі просто вимкнений. Натисніть на цю іконку, звук повинен з'явитися.
2
Якщо сигналу немає, виконайте такі дії. Якщо у вас встановлена програма ICQ 7 натисніть значок «Меню». На екрані має з'явитися спливаюче невелике вікно. У цьому вікні знайдіть напис «Налаштування», (може бути намальований гайковий ключ), натисніть на цей значок. У налаштуваннях знайдіть значок «Звуки».
3
Клацніть на значок «Звуки» лівою кнопкою мишки. Відкриється розділ під назвою «регулювання аудіо-параметрів програми». Потім у цих налаштуваннях задайте необхідні параметри «включити», «відключити» або «змінити» звук, для цього поставте або навпаки видаліть в необхідному вам пункті прапорець.
4
Щоб, якоїсь події задати свій власний звук, виконайте такі дії. У списку відзначте потрібне вам подія і натисніть кнопку «Змінити». Але при виборі звукового сигналу зверніть свою увагу на формат обраних звукових файлів (wav). Вибирайте файли тільки цього типу.
Зверніть увагу
Назва програми ICQ, в народі прозвали просто «аська», походить від англійської фрази «I seek you», що в перекладі означає «Я шукаю тебе».