Як знайти роботу випускникам училищ.

Знайти першу роботу відразу після закінчення навчання, та ще й без досвіду роботи, може бути вкрай складно. А після кількох невдалих спроб деколи складається враження, що це взагалі неможливо. Але вихід завжди є.
Інструкція
1
Думайте про це заздалегідь. Зрозуміло, що коли тільки починають вчитися, здається, що попереду багато часу, але воно швидко пролетить і питання про пошук роботи застигне перед очима. Тому якщо ви вчитеся не просто так, а з метою потім працювати за цією спеціальністю, то постарайтеся отримати від навчання максимум знань, які вам знадобляться в роботі.
2
зарекомендує себе. У відповідальних і старанних учнів є шанс отримати направлення на практику в хорошу фірму, а, значить, отримати додатковий досвід і знання.
3
Вивчіть вимоги. Це нескладно зробити, якщо в процесі навчання відшукувати оголошення про пошук фахівців вашої професії та цілеспрямовано дзвонити по них, для того щоб дізнатися, які додаткові вимоги пред'являють роботодавці. Ви зможете надалі враховувати їх і придбати саме те, що користується попитом.
4
Ставтеся до практики, як до роботи. По-перше, це дозволить вам поступово перебудуватися з навчання на роботу , по-друге, буде гарною підмогою в написанні диплома і, по-третє, ваші зусилля і старання, швидше за все, гідно оцінять і запропонують залишитися працювати після завершення практики.
5
Відпрацьовуйте професійні якості. Хоча вважається, що вища освіта відкриває більше можливостей, ніж середнє, насправді хороший роботодавець цінує особистісні якості. Адже не факт, що у людини, котра закінчила інститут, більше знань, ніж у того, що навчався в училище. Але останній може бути грамотним, відповідальним, пунктуальним і комунікабельною людиною і завдяки цьому отримати роботу , яку не довірили людині зі знаннями, але без якостей.
6
Складіть резюме. Потрібно зробити це правильно, щоб показати, що ви грамотні. В резюме утримайтеся від того, щоб вказувати відсутність досвіду роботи, адже проходження практики - це теж досвід, хоч і не великий. До того ж побачивши, що досвід відсутній, роботодавець може далі не розглядати вашу кандидатуру, але якщо ви сподобаєтеся йому при зустрічі, то відсутність досвіду може відійти на другий план.
7
Говоріть іншим, що шукаєте роботу . Чим більше людей будуть про це знати, тим більше у вас шансів. Не забудьте розіслати своє резюме в якомога більшу кількість компаній.