Як очистити журнал транзакцій.

Завдання очищення журналу транзакцій 1С на основі Microsoft SQL Server являє собою певні труднощі в силу функції автоматичного нарощування розміру власних файлів, незважаючи на існуючу можливість автоматичного зменшення обраного файлу.
Інструкція
1
Переконайтеся, що вам зрозуміла схема обраної операції очищення, а вірніше, усічення журналу транзакцій: процедура може бути здійснена тільки усіканням вільного простору в кінці файлу і безпосередньо пов'язана з обраним способом створення резервної копії. При виборі опції Full потрібне обов'язкове завершення всіх зберігаються транзакцій і створення резервної копії в режимі Remove inactive entries from transactional log. Вибір опції Simple призводить до усічення всього файлу, але не має на увазі обов'язкового відновлення транзакцій.
2
Усічення файлу журналу транзакцій може бути здійснено з використанням інструменту Query Analyzer командойDBCC Shrinkfile (імя_файла_лога, нужний_размер_файла), а виконання операції очищення можливе тільки після створення повної резервної бази тією ж командою . Використовуйте наступний синтаксис для визначення параметрів копіювання: BackUp Log імя_вибранной_бази with truncate only.
3
Створіть повну резервну копію підмета очищенні файлу журналу транзакцій, якщо необов'язково відновлення даних за допомогою інструменту Backup Database і зніміть прапорець на полі Remove inactive entries from transactional log. Перейдіть на вкладку Options і змініть значення параметра Recovery Model на Simple. Виконайте операцію усечения обраного файлу вищевказаної командою або скористайтеся сінтаксісомDBCC ShrinkDatabase (імя_вибранной_бази_данних, необходимый_размер_остаточного_файла_в _%).
4
Застосуйте прапорець на полі Remove inactive entries from transactional log і здійсните створення резервної копії у вихідному наборі з Enterprise Manager. Відновіть значення параметра Recovery Model - Full і повторіть відновлення журналу з Enterprise Manager поверх існуючої копії. Знову зніміть прапорець на полі Remove inactive entries from transactional log і, в черговий раз, скопіюйте обраного журналу транзакцій.
Дані про існуючі помилках, які виникають при установці оновлень програм, або при перевірці їх наявності, у великому відсотку випадків свідчить про необхідність видалення тимчасових файлів оновлень . Видалити ці файли досить просто без будь-яких додаткових знань і програм, використовуючи стандартні дії в операційній системі.
Інструкція
1
Для очищення журналу завершите роботу сервісу «Центр оновлень », існуючого в Windows. Для цього натисніть кнопку «Пуск», знайдіть підрозділ «Панель управління» -> підрозділ «Адміністрування». В цьому розділі виберіть "Служби", за допомогою яких і відкрийте робочу посилання «Центр оновлення Windows". Зупиніть роботу «Центру», після чого підтвердіть зупинку служби.
2
Іншим варіантом завершення роботи «Центру» є наступний: в поле рядка команд введіть net stop wuauserv, після чого натисніть «Введення».
3
Видаліть все, що знаходиться в папках:% systemroot% SoftwareDistributionDataStore и% systemroot% SoftwareDistributionDownload, за допомогою чого втечуть всі тимчасові файли оновлень .
4
Знову запустіть в роботу службу «Центру оновлень ». Для цього, якщо ви скористалися першим варіантом його зупинки, розкрийте розділ «Служби» через «Панель управління» і «Адміністрування», потім в «Центрі оновлення Windows" виберіть пункт «Запустити».
5
Також для запуску роботи центру можна вчинити так: у рядку «Пошук» в головному меню «Пуск» введіть значення командного рядка і підтвердіть це дію натисканням на клавішу «Введення». Після цього двічі клацніть мишкою на пункті «Командний рядок», виберіть функцію «Запуск від імені адміністратора».
6
Напишіть в який з'явився поле рядка команд текст fsutil resource setautoreset true, а також ім'я диска. Після виконання цього - натисніть «введення» і перезавантажте комп'ютер для використання внесених змін.
Корисна порада
Пам'ятайте, що подібне втручання в операційну систему є незворотнім, тому після видалення історії оновлень повернути втрачені дані навряд чи вийде, принаймні - самостійно, без залучення фахівців.