Як знайти головне меню.

Сайти мають настільки складну систему, що часом буває важко знайти його головне меню. Найчастіше такий пункт буває розміщений в «шапці» сайту для швидкого переходу до нього. У деяких випадках перехід здійснюється за допомогою відкриття головної сторінки, тут все залежить від типу сайту.
Вам знадобиться
  • - браузер;
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Зайдіть на головну сторінку сайту і знайдіть на ній посилання на меню. Також воно може розташовуватися прямо на ній. Іноді головне меню може бути приховано в випадаючому списку, для його перегляду вам необхідно буде клацнути по посиланню для його розкриття. Іноді воно має вигляд звичайного провідника Windows, і для переходу по його пунктам або для перегляду змісту вам необхідно буде клацнути по плюсик поряд з назвою директорії.
2
Якщо ви знаходитесь на певній сторінці сайту і не можете знайти посилання для переходу до головної сторінки, уважно подивіться на його утримання і знайдіть посилання у вигляді логотипу або звичайного текстового назви ресурсу. Також ви можете перейти до головної сторінки за допомогою введення основного адреси сайту у відповідний рядок вашого оглядача.
3
Зверніть увагу, багато сайтів можуть містити кілька меню, наприклад, меню настройки профілю користувача, де вказується його персональна інформація і дані для входу, і меню сайту для переходу по його вмісту. У першому випадку це може бути посилання на управління профілем або редагування особистих даних, параметри облікового запису і так далі. У другому - звичайне меню, яке впорядковує вміст, що забезпечує перехід по розділах згідно з їх призначенням.
4
Якщо вам необхідно знайти карту сайту, перегляньте головну сторінку на наявність посилання на неї. Багато хто з них просто не містять карти сайту, оскільки ними дуже рідко користуються. Для переходу до головного меню сайту також звертайте увагу на основні його функції, посилання на які зберігаються при переході по сторінках. Перебуваючи в певній гілці якого-небудь форуму, ви можете перейти по посиланнях вгорі або низу блоку з темами, зазвичай там прописується дерево папок подфорума, в якому ви перебуваєте.
Корисна порада
Користуйтеся меню на головній сторінці.
Геоінформаційні технології, за допомогою яких сьогодні створюються карти міст, дозволяють робити моніторинг стану об'єктів, розташованих на земній поверхні, практично в реальному часі. Для створення адресних карт міст в якості топографічної підоснови використовують супутникові знімки, це дозволяє отримувати достатньо реалістичну картину і своєчасно коригувати такі карти. Все це відноситься і до картками Москви .
Інструкція
1
Якщо вам необхідна карта Москви , то ви можете придбати її практично в будь-якому книжковому магазині. Такі карти видаються у вигляді атласів і адресних схем. Як і в будь-якому іншому атласі, на перших сторінках там буде представлена загальна схема міста з зазначенням сторінок, на яких ви можете подивитися той чи інший район столиці. На карті схемі в один лист Москва буде представлена в більш дрібному масштабі, але теж досить докладно.
2
Для тих, хто користується інтернетом, проблеми з картою Москви не буде. Картографічні сервіси Google і Yandex дають будь-якому користувачеві можливість подивитися на карту Москви . При чому, є можливість побачити її на супутниковому знімку з досить хорошим дозволом, щоб помітити навіть окремо стоять машини. Також ви можете побачити її як адресну схему, де назви всіх вулиць і номери кожного будинку підписані. Є варіант і гібридний - на супутниковому знімку ви побачите назви вулиць і станцій метро.
3
Ці геоінформаційні сервіси стали основою для створення безлічі тематичних віртуальних карток, які за цим запитом можна знайти в інтернеті. Так, існують інтерактивні карти, на яких показані транспортні маршрути і місця розташування зупинок наземного транспорту і станцій метро. На них ви зможете побачити, де розташовані цікавлять вас установи та підприємства столиці. На цих картах реалізований адресний пошук, просто вказавши адресу та номер будинку, ви тут же побачите місце розташування цього будинку на карті і зможете подивитися, яким чином і на якому транспорті вам буде зручно доїхати до нього.
4
Якщо ви хочете дізнатися, як вам дістатися від однієї станції московського метро до іншої, ви зробите це, використовуючи інтерактивну карту московського метрополітену. На ній вам запропонують найкоротший шлях, що враховує існуючі станції пересадок, і відзначать час, який ви проведете під землею, добираючись по до потрібної станції.
5
Демонстраційні версії інтерактивних карт Москви ви зможете завантажити безкоштовно і придбати докладні версії на безлічі геоінформаційних сайтів.