Як прибрати коліна. Як зменшити коліна.

Що потрібно для того, щоб зменшити масивні і досить вгодовані коліна? Адже з трохи гострими і красивими колінами ноги виглядають надзвичайно привабливо і сексуально. Іноді буває так, що навіть при досить струнких ногах коліна не відрізняються витонченістю, і для того, щоб цілеспрямовано зменшити саме цю частину тіла, вам доведеться проявити винахідливість! Отже, як можна зменшити коліна?
Інструкція
1
Найчастіше відкладенню жиру саме в колінах сприяє недостатня рухливість і відсутність будь-яких фізичних навантажень. Поганий кровообіг знижує здатність організму переробляти і правильно розподіляти жир, звідси - в'ялі м'язи і некрасиві відкладення. Тому - прогулянки або пробіжки на свіжому повітрі, катання на велосипеді або заняття на тренажері щотижня приблизно по 2-3 рази. Звичайні піші прогулянки діють повільніше, але не менш ефективно, а впливають вони на всю фігуру і ноги в цілому, роблячи їх форму гармонійною і підтягнутою. Прогулянки також чудово впливають на спалювання калорій і зміцнення суглобів. Так що гуляйте пішки приблизно по 30-40 хвилин щодня, це, до того ж, добре впливає на настрій.
2
Займіться йогою - вона забезпечує розтяжку м'язів, насичення тканин усіма необхідними речовинами і розробляє м'язи. Щоранку починайте з 5 хвилинної розтяжки: просто намагайтеся нахилити голову якнайнижче до стіп. Виконуйте цю вправу якомога повільніше, намагаючись сконцентрувати свої відчуття на приємному теплі в м'язах і відпускаючи біль розслабленням. Ця вправа не дасть миттєвих видимих результатів, однак запустить в м'язах і суглобах процеси до перетворенню і відмінно розробить їх.
3
Також можна спробувати наступну вправу: сядьте на стілець з прямою спиною, напружте ногу в стопі, як би склавши кут з гомілкою в 90 градусів. Тепер намагайтеся підняти ногу кілька разів, напружуючи тільки м'язи коліна. Намагайтеся задіяти саме верхні м'язи, а не нижні зв'язки коліна і стегна! Це вимагає певних навичок і концентрації, однак ви скоро призвичаїтеся і будете відмінно відчувати своє тіло. На початковому етапі вам варто виконувати цю вправу спочатку однією, а потім вже іншою ногою, але через якийсь час, роблячи упор на необхідні м'язи, ви зможете виконувати його двома ногами відразу. За один підхід намагайтеся виконувати від 40 до 50 рухів.
4
Дуже корисно під час щоденного прийняття душу масажувати коліна жорсткою мочалкою і втирати в них зволожуючий крем, який поліпшує кровообіг і підвищує пружність! Він також сприяє зменшенню підшкірних відкладень.