Як продавати хостинг.

Щоб продавати хостинг з максимальною вигодою, потрібно подбати про залучення якомога більшої кількості клієнтів. Саме тому перш, ніж починати реалізовувати себе в цьому бізнесі, необхідно вирішити ряд важливих питань, пов'язаних з його грамотною організацією.
Інструкція
1
Подбайте про те, щоб географічне розташування вашого сервера було максимально зручно для клієнтів, і викликало у них довіру. Так, якщо ви збираєтеся орієнтуватися, в основному, на російських користувачів мережі, то хостинг з країн третього світу (а часом і держав СНД) може здатися їм ненадійним.
2
Вирішіть, чи будете ви відкривати реальне представництво або обмежитеся онлайн-офісом. Зрозуміло, другий варіант обійдеться вам набагато дешевше. Але зате, маючи звичайну адресу і номер стаціонарного телефону, ви привернете до себе набагато більше клієнтів. Адже компанії, що мають своє представництво в офлайні, завжди викликають довіру.
3
Приділіть увагу контактної інформації та роботі служби підтримки. Краще всього, якщо ви на своєму сайті розповісте про вашу діяльність все без приховування. Чи не позиціонує свою щойно відкрилася фірму як компанію з багатим досвідом у сфері продажів послуг хостинг а. Обман дуже скоро розкриється, і рейтингові служби занесуть вас в «чорний список», грунтуючись на відгуках уважних клієнтів. Опублікуйте на сторінках свого сайту та інформацію про всі наявні у вас дозвільних документах: сертифікати, ліцензії, свідоцтва тощо.
4
Запропонуйте своїм потенційним клієнтам якомога більше варіантів оплати ваших послуг. Пам'ятайте, що однієї системи електронних платежів буде недостатньо. Солідні клієнти воліють працювати з хостерами, у яких відкрито рахунок у банку. Щоб залучити ще більше користувачів, ваша компанія обов'язково повинна надавати можливість тестування в рамках системи «moneyback».
5
Створіть спеціальний розділ для відгуків та публікуйте як позитивні, так і негативні. Повна відсутність негативних відгуків може насторожити недовірливого клієнта, так як початківці (і не тільки) хостери не застраховані від збоїв у роботі.
6
Розташуйте на сторінці і кілька посилань на сайти, що користуються вашими послугами. Так потенційний клієнт зможе вирішити, чи влаштовує його ваш хостинг , і чи підходить він для системи управління його сайтом (CMS).