Як відкрити навісний кодовий замок. Як змінити пароль на кодовому замку булат.

Навісний кодовий замок - це практичний засіб безпеки. Ключ від нього не загубиться, та й секретний код тільки ви будете знати. Тим не менш, трапляються такі казуси, коли, зовсім випадково, можна просто забути комбінацію цифр. Існує кілька дієвих способів відкрити навісний кодовий замок .
Вам знадобиться
  • - 2 молотка вагою в 0,5 і 2 кг;
  • - болгарка;
  • - стетоскоп;
  • - жерстяна банка;
  • - ножиці.
Інструкція
1
На жаль, не завжди представляється можливим викликати фахівця з розкриття замків. Якщо цифровий код на замку встановлений на заводі-виробнику, а ви його забули, то ніякі відмички тут не допоможуть. У цьому випадку можна скористатися підручними засобами, щоб попросту зламати його. Відмінно для цієї мети підійдуть два молотка вагою в 0,5 і 2 кг. Маленький молоток приставляєте до основи замку, використовуючи як бойка, а великим наносите сильні і різкі удари. Замість маленького молотка підійде і зубило. Можна скористатися болгаркою і просто розпиляти дужки. Тим не менш, часто бувають такі ситуації, коли навісний кодовий замок необхідно залишити в цілості й схоронності. Тоді вам підійдуть інші методи.
2
Другий спосіб полягає в тому, що можна просто підібрати комбінацію, по черзі крутячи коліщатка. Потягніть дужку замка на себе таким чином, щоб вона тиснула на коліщатка. Далі потихеньку обертайте їх, починаючи з самого тугого. Якщо почули слабке клацання, то переходьте до наступного коліщаті. Далі - за алгоритмом. Більшість моделей навісних кодових замків можна легко розкрити, скориставшись цим способом. Майте на увазі, що клацання може бути ледве чутний, тому можна скористатися стетоскопом.
3
Третій спосіб - це теж підбір комбінації цифр. Він підходить тільки для тих замків, які мають 3-4 коліщатка, але не більше. Варіантів багато (більше 2000), але все ж варто проявити трохи посидючості і терпіння, щоб ваші труди не були марними.
4
І нарешті - ще один спосіб відкрити навісний кодовий замок , який діє безвідмовно. Виріжте з звичайної жерстяної банки невелику пластинку. Далі - закруглите її по діаметру дужки замка. Вставте її до упору в технологічну щілину, розташовану між корпусом навісного замка і самої дужкою. Тепер прикладіть трохи зусиль, щоб розблокувати внутрішню клямку. Готово!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pjFzIKY3n5Q