Як видалити стрічку новин.

Стрічки новин використовуються користувачами ресурсів інтернету. Віруси, що знаходяться в браузері, часто приймають їх вид, видалити таку стрічку буває неможливо звичайними способами.
Вам знадобиться
  • - Dr.Web Cure IT або будь-який інший антивірус.
Інструкція
1
Поява при відкритті браузера новинної стрічки, на яку ви не підписувалися, має привернути вашу увагу. Цілком можливо, що домашня сторінка, завантажувана в вашому браузері, містить новинну стрічку. В цьому випадку змініть її відображення в настройках сайту, якщо це можливо. Якщо ж у вас з'являється звичайна новинна стрічка, отпишитесь від отримання всіх оновлень в ній за допомогою меню управління.
2
Якщо ж новинна стрічка, що з'являється при відкритті браузера, містить в собі рекламу і не має відношення до домашньої сторінки, переконайтеся в тому, що у вас на комп'ютері встановлено антивірусне програмне забезпечення з актуальними на даний момент версіями баз. Оскільки швидше за все це вірусна програма. Зазвичай вони бувають нешкідливі для файлів на комп'ютері, але від них бажано позбуватися відразу при виявленні.
3
Для цього запустіть оновлення вашого антивіруса, виконайте повну перевірку комп'ютера і очистіть його від знайдених шкідливих елементів. Тут краще всього використовувати утиліту Dr.Web Cure IT. Головне, щоб він краще за інших справлявся з пошуком подібних вірусів і шкідливих програм.
4
Якщо ж при відкритті браузера з'являється новинна стрічка, котра заважає вам переходити по сторінках і виконувати операції, завершите процес, відповідальний за її появу в диспетчері завдань, який запускається за допомогою натискання клавіш Alt + Ctrl + Delete або Shift + Ctrl + Esc. Перейдіть до вкладки з назвою «Процеси» і завершите дерево шкідливих запущених операцій.
5
Після цього завершите процес Explorer і відкрийте редактор реєстру, ввівши regedit у вікно утиліти «Виконати». Скористайтеся пошуком записів по реєстру з назвою шкідливої програми або процесу, знайдені записи видаліть, після чого знайдіть файли з такою назвою на вашому комп'ютері, виділіть їх і натисніть Shift + Delete. Оновіть антивірусну програму і повністю перевірте ваш комп'ютер.
Швидше за все, немає такого веб-майстра, який не мріяв би про те, щоб його сайт був популярним, привабливим і зручним у використанні. Для досягнення цієї мети існує багато способів. Одним з них є додавання на ресурс RSS-стрічки новин .
Інструкція
1
RSS - спеціальний XML-формат, який дозволяє створювати потрібне опис новин та анонсів, причому такий формат дозволяє користувачеві побачити потрібну йому інформацію, заощадити свій час і трафік інтернета.Откройте текстовий редактор «Блокнот »і введіть текст такого змісту: Все RSS-стрічки починаються саме з цього коду. Вказує він на те, що документ є форматом XML і створений для версії 2.0.
2
Нижче розташуйте теги . Інформація про вашу стрічці, опис каналу, новини і посилання на сайт перебуватимуть між ними. Напишіть після тега : Назва вашої стрічки <strong> новин </strong>. Її назва по суті, це Посилання на ваш ресурс & l; description> Короткий опис вашої новинної стрічки. Приміром, «Новини про новинки інтернет-магазину. Вкажіть тут дату останньої зміни RSS-стрічки. Вона повинна бути в форматі RFC 2822.
3
Якщо самі ви не можете перевести дату в такий формат, скористайтеся сервісом, що знаходиться за адресою http://earninguide.biz/webmaster/rfc2822.php. Дату вводите англійською мовою. Формат її повинен бути таким: День/Число/Місяць/Рік/Час.
4
Між тегами перебуватиме анонс або кожна окрема новина. Ось так повинно це виглядати: item> Тема анонса, назва першої статті і т.д. Вкажіть в обов'язковому порядку посилання на повний текст анонса або статті в форматі Сама новина. Дата опублікування новини. Відразу багато заголовків не публікується. Оптимально буде, якщо число анонсів в стрічці новин нічого очікувати більше десяти.