Як бути з проблемами в житті.

Ми милуємося трояндою і не концентруємося на шипах. Аналогічно можна милуватися життям, не зосереджуючись на проблемах, тому що життя складається не тільки з проблем. Щоб не поранитися про букет троянд, шипи відламують. Так і життєві проблеми потребують вирішення.
Інструкція
1
Радійте, що є проблеми. Ця рекомендація може здаватися безглуздою. Як можна радіти, коли важко жити? Але подумайте хоча б над одним фактом - найбільш високооплачуваними людьми в світі є люди, які вміють вирішувати найбільш складні проблеми. Спочатку вони навчилися вирішувати свої особисті проблеми, а потім приступили до вирішення проблем інших людей.Перед вами відкриваються чудові перспективи. Спортсмену належить вирішити багато проблем, перш ніж він зійде на чемпіонський п'єдестал. Музиканту треба подолати біль в пальцях, освоюючи гру на гітарі. Таких прикладів безліч. І тому - радійте, що у вас є проблеми. Ви навчитеся робити речі, не доступні іншим людям. Чим складніше ваші проблеми, тим більший урожай ви зможете зібрати в життя для себе та інших.
2
Вивчайте методи вирішення проблем. Чи не ви перший йдете таким шляхом. Хтось колись уже вирішив подібні проблеми, а потім поділився досвідом в книгах. Шукайте ці книги, читайте якомога больше.Есть література за рішенням проблем в області людських відносин. Є книги з вирішення проблем у сфері фінансів. Є методики загального підходу до вирішення різних проблем. Читайте, конспектуйте, розмірковуйте, освоюйте на практиці різні методи. Щось підійде саме у вашій ситуації.
3
Вирішуйте проблеми. Поставте собі мету - неодмінно знайти рішення. Дивіться на себе як на лідера, полководця, першопрохідника і розвідника. Ви дуже сильно змінитися внаслідок такого ставлення до себе.
Зверніть увагу
Для позбавлення від проблем не прагнете "піти від реальності". Ні алкоголь, ні комп'ютерні ігри, ні фільми, ніякі інші способи втечі не вирішать за вас поточні проблеми. Дивіться життя в обличчя і будьте сміливі.
Корисна порада
Встановіть собі жорсткий режим дня. Якщо хоч в чомусь є порядок, з'являється відчуття контролю над життям.