Як відключити абсорбер. Як перевірити адсорбер 2110.

Автомобільний адсорбер входить в систему уловлювання парів палива, яка запобігає викид в атмосферу парів бензину з системи харчування. Вугільний адсорбер встановлюється на паливному баку і з'єднується трубками з сепаратором парів палива і з клапаном продувки.
Інструкція
1
В бензобаку скупчуються пари бензину, які адсорбер забирає і впорскує в дросель за допомогою клапана продувки. Там пари змішуються з повітрям і збагачують бензинову суміш.
2
Раніше в пробці бензобака було два клапани: атмосферне і паровий. Останній випускав пари палива у повітря. Сьогодні на паливних баках варто тільки атмосферне клапан для проникнення повітря в бак. Пари бензину випускає встановлений на баку адсорбер.
3
Деякі автомобілісти не розуміють призначення адсорбера і поспішають позбутися непотрібного, на їхню думку, агрегату, мотивуючи це тим, що він заважає їм обслуговувати двигун. Однак без адсорбера не відбувається вентиляції паливних баків, що в жарку погоду може призвести до сумних наслідків. Крім того, наявність адсорберов на автомобілях значно впливає на екологічну обстановку навколишнього середовища.
4
При появі несправності системи уловлювання можливе погіршення ходових якостей автомобіля, нестабільності холостого ходу, зупинка двигуна і т.д. Особливо страждають через це автомобілі, оснащені комп'ютерною діагностикою.
5
Несправність системи уловлювання можна виявити при появі стійкого запаху бензину, який з'являється через порушення герметизації її трубопроводів і вузлів або відмови клапана продувки. Також на несправність системи може вказувати нестійка робота двигуна на холостому ходу або його зупинка.
6
У цих випадках необхідно вилучити адсорбер з двигуна, перевірити його або замінити. Для роботи вам знадобиться плоска викрутка і ключ на 10. Від'єднайте дроти від клем акумулятора.
7
Від'єднайте колодку з проводами від клапана продувки адсорбера. Послабте гвинти затягування хомутів, зніміть шланги зі штуцерів клапана продувки.
8
Відверніть болт, який стягує хомут кріплення адсорбера, зніміть адсорбер. Після перевірки або його заміни встановіть адсорбер за місцем, діючи в зворотному порядку.