Як вставити фото в новорічну рамку.

Процес вставки фотографії в готову новорічну рамку не відрізняється складністю. Зазвичай достатньо підігнати розміри знімка під габарити рамки і перемістити шари. У деяких випадках можуть знадобитися додаткові дії на зразок розтушовування країв додається картинки. Все це можна зробити, використовуючи програму Photoshop.
Вам знадобиться
  • - Photoshop;
  • - рамка;
  • - фотографія.
Інструкція
1
Відкрийте файл з новорічною рамкою в Photoshop. За допомогою опції Place меню File вставте обрану фотографію на новий шар відкритого документа. Якщо знімок виявився більше рамки, зменшіть масштаб перегляду картинки, скориставшись регулятором з палітри Navigator, і потягніть за кут рамки, навколишнього вставлений знімок. Натисніть на клавішу Sift, щоб фотографія не загубила вихідні пропорції.
2
Якщо новорічна рамка, яку ви знайшли, являє собою одношаровий файл png з прозорою областю, перекладіть знімок на один шар нижче, застосувавши опцію Send Backward групи Arrange меню Layer. У файлі psd може міститися більше одного шару. Якщо вам попалася рамка, збережена у файл цього формату, застосовуйте опцію Send Backward, поки над знімком не видадуться всі деталі, з яких складається рамка.
3
Зустрічаються красиві рамки, збережені у форматі jpg. Як правило, в таких картинках на місці для вставки фотографії знаходиться область, заповнена білим кольором, або зображений паперовий листок. Існує кілька способів вставки знімка в таку рамку.
4
Якщо на місці для вставки знімка розташовується прямокутна область з чіткими межами, заповнена білим кольором, можете просто накласти знімок на цю область. Чи не переміщує фотографію під шар з рамкою, застосуйте опцію Free Transform меню Edit. Подгоните розмір і нахил знімка під білу область.
5
У деяких випадках фрагмент рамки, призначений для вставки фото, оформлений у вигляді листа з загнутими, засніженими, обірваними або іншим способом підкресленими краями. Для того щоб зберегти цей ефект і після вставки знімка, сумістите краю фотографії з межами області рамки, залишеної під знімок, і розтушуйте краю фото.
6
Якщо знімок, вставлений в файл опцією Place, є смарт-об'єктом, застосуйте до шару опцію Smart Object групи Rasterize меню Layer, щоб у вас з'явилася можливість видалити частину фотографії . Якщо зображення не є таким об'єктом, ця опція буде недоступна.
7
Перейдіть опцією Load Selection меню Select і інвертуйте створене виділення опцією Inverse того ж меню. Для налаштування параметрів розтушовування скористайтеся опцією Feather, яка теж знаходиться в меню Select. Введіть радіус розтушовування в поле діалогового вікна і видаліть частину знімка опцією Clear меню Edit. Якщо вам вдалося правильно підібрати величину розтушовування, знімок плавно перейде в рамку за рахунок зменшення непрозорості країв.
8
Опція Save As меню File допоможе вам зберегти отриману картинку. Для збереження виберіть формат jpg, а в якості імені файлу введіть назву, відмінне від імен файлів з фотографією і рамкою.