Як вибрати караоке плеєр. караоке для дому.

Караоке - популярна розвага для дітей і дорослих, тому плеєри , оснащені такою функцією, зараз є в багатьох будинках. Караоке-система в цілому являє собою плеєр з можливістю підключення до нього мікрофонів. Якщо ви тільки вирішили придбати цей гаджет, то є декілька порад за його вибором.
Вам знадобиться
  • - диски з піснями;
  • - мікшер.
Інструкція
1
Існують два типи караоке-плеєрів: з підтримкою midi-формату і без такої підтримки. МIDI-формат дозволяє використовувати диски, що містять від 1000 до 3000 пісень. Якщо ви будете користуватися цим пристроєм час від часу, наприклад, тільки по святах, то цілком достатньо купити звичайний караоке з дисками від 100 до 300 пісень. Значить, перш ніж купувати його, ви повинні вирішити, як часто він буде застосовуватися.
2
Обов'язково вибирайте караоке тільки з тих моделей плеєрів, в яких є функція зміни темпу і тональності. Особливо це важливо, якщо караоке будуть користуватися дорослі і діти. Тональність музики, розрахована на дорослий голос, не підійде для дітей.
3
Зверніть увагу на те, скільки мікрофонів можна підключити. Наприклад, якщо караоке-плеєр оснащений безліччю цікавих функцій, але підключити до нього можна тільки один мікрофон, то очевидно, що такий плеєр купувати не має сенсу.
4
Не забудьте про функцію пошуку в меню караоке-плеєра. Для зручності користування системою повинна бути можливість пошуку пісень за різними параметрами: за автору і композитору, за назвою, по виконавцю. Сучасні моделі караоке-плеєрів оснащені пошуком по окремих слів або фраз з цікавить пісні.
Зверніть увагу
Важливу роль у всій системі караоке грають мікрофони. Вони бувають дротові і бездротові. Бездротові мікрофони, звичайно, набагато зручніше дротових, але і коштують набагато дорожче. Якщо ви все-таки зупиніть свій вибір на бездротовому, обов'язково перед покупкою караоке-плеєра переконайтеся в можливості його використання.
Корисна порада
Якщо у вас вже є DVD-плеєр, то купувати окрему караоке-систему не потрібно. Можна підключити DVD-плеєр до телевізора, а до аудіо-роз'єму підключити микшер і вже до мікшера можна під'єднати потрібну кількість мікрофонів. Караоке-диск при цьому використовуєте звичайний DVD-формату.