Як увійти в інтернет через wi-fi. безкоштовний доступ до інтернету через vi-fi.

Wi-fi стає все більш кращим видом підключення, як в громадському місці, так і вдома або в офісі. У нього є два істотних гідності, які багато користувачів виділяють серед інших, а саме відсутність проводів і практично повсюдний доступ.
Інструкція
1
У разі попадання комп'ютера або ноутбука в зону покриття бездротової мережі і наявності можливості підключення через wi-fi (будинки, квартири, готелю, аеропорту, кафе, парку та ін.) Він, як правило, сам знаходить мережу. Зрозуміти це можна по активації значка в правій нижній частині екрану. Він стає більш яскравим і злегка мерехтить.
2
Якщо мережа безкоштовна, то інтернет підключається автоматично. Якщо ж цього не відбулося, спробуйте клацнути на значок і виберіть «Бездротові мережі» в меню. Зазвичай при цьому висвічується невеликий список бездротових мереж, джерело яких знаходиться поблизу. Але більшість з них захищені кодом доступу, про що говорить значок ключика навпроти назви. Якщо код доступу вам відомий, введіть його, а решта комп'ютер зробить сам.
3
Якщо ж ви припускаєте, що мережа безкоштовна, а підключення не відбувається, то зверніться до співробітника громадського місця, в якому ви перебуваєте. Як правило, такі проблеми виникають в аеропортах, на вокзалах, в кафе, ресторанах та інших людних місцях.
4
Буває, що комп'ютеру вдалося успішно увійти в інтернет через wi-fi, але ви все одно не можете потрапити на необхідний електронну адресу. Спробуйте просто запустити браузер. Можливо, відкриється сторінка з розцінками і способами оплати. Ознайомтеся з ними і зверніться у відповідну службу для оплати доступу. Така практика часто використовується в готелях.
5
Ключ доступу зазвичай вводиться один раз. Наступного разу, коли ваш комп'ютер виявиться в зоні дії цієї мережі, підключення відбудеться автоматично, за умови сплаченого рахунку, зрозуміло.
6
Відключатися від бездротової мережі не потрібно, комп'ютер теж зробить це сам, як тільки вийде із зони її дії. Самостійно це можна зробити, клацнувши по значку бездротового з'єднання і натиснувши кнопку «Отключиться». Крім того, відключитися можна через меню «Пуск» -> «Підключення» -> «Отключиться».
7
Недоліками підключення через wi-fi можна вважати відсутність точок доступу (хотспотов) в невеликих містах та інших населених пунктах. Як правило, цим можуть похвалитися тільки великі міста та центральні аеропорти.
Виробники комп'ютерної техніки піклуються про наш зручність, розробляючи все нові способи зв'язку. Зараз бездротовий інтернет вже нікого не дивує: в кафе, вдома і в офісі wi-fi дозволяє вийти в мережу, не підключаючись до кабелю.
Інструкція
1
Перебуваючи в громадському місці, ви часто потрапляєте під дію зони бездротового інтернету wi-fi. Ви можете не помітити спеціальні позначення wi-fi на дверях кафе, але ваше електронне пристрій, що підтримує цей протокол бездротового інтернету, визначить мережу і спробує підключитися до неї. Щоб захистити свій телефон, комунікатор або ноутбук від несанкціонованого підключення до wi-fi інтернету, в настройках з'єднання поставте спеціальний запит.
2
Активувати або, навпаки, відключити модуль wi-fi на можна спеціальною кнопкою із зображенням антени, яка знаходиться на вашому ноутбуці. Затисніть і тримайте функціональну клавішу «Fn», одночасно натисніть клавішу з антеною. Якщо ви включили wi-fi, займеться спеціальна лампочка. Якщо ви хочете завершити бездротове з'єднання з інтернетом, виконайте таку дію. Погасла лампочка поруч із зображенням антени означатиме, що з'єднання wi-fi завершено.
3
Перебуваючи у великому торговому центрі або офісному приміщенні, ваш ноутбук може виявити одночасно кілька модулів wi-fi інтернету. Як правило, при виявленні бездротового зв'язку ноутбук або смартфон виводить на екран запит про підключення до wi-fi. Ви може прийняти його, вибравши предпочтительную для вас мережу, або відхилити з'єднання. Підключення проводиться тільки за умови відкритої мережі, що не запитуючої пароля. В іншому випадку ви зможете включити wi-fi, ввівши SSID-пароль.
4
Після закінчення роботи з інтернетом двічі клікніть лівою кнопкою миші на ярлик wi-fi-з'єднання, який знаходиться на панелі завдань вашого комп'ютера. Вікно, що покаже, до якої бездротової мережі ви підключені в даний момент. Натисніть кнопку «Відключити», а потім - «ОК» для підтвердження своїх дій.