Як представити Діда Мороза.

Новорічне свято нікого не залишає байдужим, і особливо дітей. Дитині необхідна віра в чудеса. Подаруйте своєму малюкові можливість опинитися в чарівному світі, розкажіть йому про Діда Мороза, Снігуроньку і про їхні добрі справи.
Інструкція
1
Малюкові 2 -3 років досить представити Діда Мороза як доброго чарівника, який приносить подарунки діткам. Він наколдовивает сніг, мороз, хуртовину і заметіль. Живе Дід Мороз в місті Великий Устюг. Разом з ним там живе його внучка Снігуронька і помічники. Дід Мороз приходить в новорічну ніч і залишає всім дітям подарунки. У нього є родичі - американський брат Санта Клаус, француз Пер Ноель, фінський дід Йелопуккі. Кожен з них виконує таку ж роботу в своїй країні - приносить всім дітям подарунки на Новий рік.
2
Є й інші зимові чарівники - наприклад, пані Метелиця. Коли вона збиває своє пухова ковдра, летять снігові пушинки. Вона допомагає Діду Морозу. Ще є помічниця Завірюха і феї Сніжинки. У Діда Мороза є чарівний посох, який може заморожувати все, до чого доторкнеться. Якщо Дід Мороз подує в вікно - вікно покриється красивим крижаним візерунком. Якщо він махне рукавом - то піде сніг. Ще Дід Мороз стежить за зимою, щоб вона була правильна - морозна і сніжна. Іноді Дід Мороз засинає, і тоді взимку довго немає снігу.
3
Щоб Дід мороз дізнався, що кому подарувати, йому потрібно написати листа. Його можна відправити поштою або через комп'ютер. А можна просто покласти на вікно, і вночі помічники Діда Мороза заберуть його і віднесуть до палацу. Прочитавши листа, Дід Мороз наказує своїм помічникам готувати подарунки. Навіть якщо Дід Мороз не отримав лист, він все одно принесе подарунок, бо знає, що хочуть отримати в подарунок всі дітки. В новорічну ніч він складає в свій чарівний мішок всі подарунки і їде по всій країні, залишаючи гостинці під ялинкою. Він може їздити на санях, запряжених оленями, на снігоході або навіть на машині.
4
Дід Мороз теж любить отримувати подарунки. Найбільше йому подобаються малюнки або поробки про зиму. Дід Мороз ніколи не подарує небезпечну річ, наприклад, справжнього динозавра. Є подарунки, які він може подарувати тільки з дозволу батьків. Якщо мама і тато проти, Дід мороз це не подарує. А крім того, він не може подарувати одному малюку все на світі, адже від нього чекають гостинці й інші діти. Так як Дідові Морозу потрібно встигнути приготувати і розвести подарунки по всіх містах, він не може прийти в кожен дитячий садок на ранок. Тому перед Новим роком він запрошує хороших людей до себе в помічники. Вони потім розповідають йому, як малюки вели себе на святі, які були у них костюми, які вірші вони розповідали.
5
Через кілька років, коли ваша дитина підросте і зрозуміє, що це лише красива вигадка, світле почуття до доброму чарівникові й цим чудовим свят назавжди залишиться в його душі.