Як позбутися страхів і невпевненості. на прийомі у психолога Як він гіпнотизує від страхів.

Людині багато чого дано, його оточують можливості налагодити особисте життя, влаштуватися на роботу, підвищити рівень життя. Однак не кожен здатен приймати подарунки долі. Причиною тому - страхи та невпевненість у собі. Щоб отримувати від життя задоволення, цей негатив необхідно зживати.
Інструкція
1
Боротьбу зі страхами потрібно починати з їх усвідомлення. Для цього виберіть зручний час, коли вас ніхто не турбуватиме. Залишіться наодинці з собою, вимкніть світло. Створіть розслаблюючу атмосферу. Закрийте очі і подумайте, що вас турбує найбільше, що заважає вам жити спокійно.
2
Застосуйте дієвий психологічний прийом. Уявіть, що те, чого ви боїтеся, вже трапилося. Переживіть це, в найдрібніших деталях продумайте, як це може статися, і що буде потім. Найважливіше - визначити, що ви зможете зробити у відповідь на лякаючу вас розвиток подій. Наприклад, ви лякайтесь втратити роботу. Уявіть, що це вже сталося. Що ви робитимете потім? Зосередтесь на цьому етапі роздумів, і надалі, при появі страху, подумки повертайтеся до нього.
3
Постарайтеся перебудувати своє мислення. Страхи завжди відносяться до майбутнього, коли думка малює небажані події, які можуть статися, а можуть і обійти стороною. Намагайтеся жити «тут і зараз».
4
Щоб позбутися невпевненості , психологічних вправ недостатньо. Невпевненість заснована на тому, що підсвідомо людина вважає, що він недостатньо хороший. Це може стосуватися як відносин з протилежною статтю, так і заняття посади, досягнення певного статусу, і т.д. Тому постійно тренуйтеся в тій області, в якій хочете почувати впевненість у своїх силах: частіше знайомтеся на вулиці, поглиблюйте професійні навички, і т.д.
5
Знайдіть можливість затверджуватися в своїх силах. Наприклад, якщо ви художник, але невпевненість в собі заважає вам брати серйозні замовлення, почніть з виконання маленьких робіт. Важливий ньюанс полягає в тому, що ці маленькі роботи ви повинні робити не для себе, а для замовника. Тим самим ви будете тренувати свою свідомість для більш великих завдань.
Зверніть увагу
Знаменитий психолог Карл Юнг стверджував, що подолати страхи без віри в Бога неможливо.
Навряд чи хоч одна людина може сказати, що він завжди і в будь-якій обстановці впевнений в собі. Кожен з нас хоч раз в житті побував в ситуації, коли, здавалося б, непорушна впевненість в собі, кудись вислизала, а на зміну їй приходили всілякі сумніви. Добре, коли з часом впевненість у власних силах приходить знову, проте так буває не завжди. Існує кілька нескладних порад, керуючись якими можна позбутися від невпевненості.
Інструкція
1
Подолання невпевненості включає складання детального списку з перерахуванням всіх ваших достоїнств, а також цілей, яких вам вдалося досягти. Особливо зверніть увагу на ваші риси характеру, яким найбільше заздрять ваші знайомі. Поміркуйте про це, усвідомлення своїх сильних сторін добре допомагає боротися з невпевненістю.
2
Відчуття невпевненості поступово піде, якщо ви будете відзначати всі свої досягнення. Для цього воскрешайте в пам'яті свої колишні перемоги, навіть, здавалося б, на перший погляд не особливо значні. Якщо виникне хоч найменший привід, обов'язково похваліть і винагородите себе. Наприклад, походом в кіно або купівлею цікавої книги.
3
Невпевненість в собі також поступово піде на спад, якщо ви будете фіксуватися на приємних речах, а не на негативі. Якщо у вас щось не вийшло сьогодні, пригадаєте обставини, в яких вам вдалося показати себе якнайкраще. Також згадайте ситуації, коли вам вдалося успішно побороти невпевненість в собі. Пожвавите в пам'яті, що ви тоді відчували - своє відчуття перемоги. А потім постарайтеся утримати цей настрій, який тепер буде підживлювати вашу впевненість у собі.
4
Якщо ви знаходитесь в стресовій ситуації, дайте вихід негативним почуттям. Для деяких людей відмінною розрядкою служать заняття спортом. Проте також можна зайнятися прибиранням квартири або зробити тривалу прогулянку. Фізична втома послужить вам гарну службу: у вас просто не залишиться сил для самокритики.
5
Наостанок ще один простий секрет впевненості в себе: не приймайте ніяких рішень зопалу. Якщо ви відчуваєте, що ваші нерви зайве напружені, постарайтеся відволіктися на щось зовсім інше, що не має ніякого відношення до проблеми. Можна, приміром, згадати недавно прочитану цікаву книгу або приємну зустріч з друзями. Коли ви відчуєте, що заспокоїлися, можна зайнятися вимагають рішення справами.
Зверніть увагу
Як позбутися від невпевненості в собі? Багатьом людям знаком відчуття суперечливого внутрішнього стану, коли при бажанні вчинити певну дію або вчинок виникає якийсь психологічний бар'єр, який не дозволяє втілити задумане.
Корисна порада
Способи позбутися невпевненості в собі. Перше, що потрібно зробити - це перестати звинувачувати всіх і вся в тому, що вас виховали сором'язливим і невпевненим в собі, і не варто більше згадувати про ваші невдачах. Минуле повернути і виправити неможливо, а ось справжнє повністю залежить тільки від вас, використовуйте будь-які можливості для повноцінного життя.