Як знайти будівельний підряд. Як знайти замовника на будівництво.

Будівельний поспіль - це договір, згідно з яким одна сторона зобов'язується побудувати для іншої сторони який-небудь об'єкт, або здійснити роботи з його часткового будівництва або реконструкції. Замовник, відповідно, зобов'язаний забезпечити поспіль Чику необхідні умови для роботи, а по її завершенні прийняти збудований об'єкт і повністю оплатити роботу поспіль чика, в межах сум, зазначених у договорі.
Інструкція
1
Припустимо, мова йде про замовника, який отримує фінансування з державного бюджету. Згідно з чинним законодавством, він зобов'язаний розміщувати оголошення про майбутнє будівництво, реконструкції і т.д. на строго певних сайтах: наприклад, www.goszakupki.ru або декількох електронних аукціонних майданчиках. Тобто, якщо ви - керівник будівельної організації, що має всі необхідні установчі документи, ліцензії, досвід роботи, і не знаходиться в реєстрі недобросовісних постачальників, виконавців - можете взяти участь у конкурсі або аукціоні.
2
Якщо ж замовник - комерційна організація або часте особа, то він публікує оголошення про бажання укласти будівельний поспіль на інших сайтах. Наприклад, www.bazastroek.net і йому подібних. В оголошенні дається коротка інформація: яка саме робота потрібна замовнику, які його умови (обсяг роботи, розцінки і т.д.). Можете відгукнутися на будь-яке відповідне вам оголошення, повідомивши необхідну інформацію про себе і залишивши контактні телефони. А там уже все залежить від вас: переконати потенційного замовника, що ви здатні швидко і якісно виконати цю роботу.
3
Пам'ятайте мудре правило: «Під лежачий камінь вода не тече!». І офіційних будівельних організацій, і сезонних бригад хоч відбавляй. Конкуренція на цьому ринку досить жорстка, і щоб потенційний замовник вибрав саме вас, доведеться докласти зусиль і затратити певну суму на рекламу. Як мінімум - розміщуйте інформацію про себе на дошках оголошень, а в ідеалі - рекламуйте себе в ЗМІ.
4
Велику роль відіграє і так зване «сарафанне радіо», особливо якщо мова йде про будівництво дачних будиночків, господарських приміщень, парканів, альтанок і т.п. Переважна більшість дачників, особливо, якщо вони вже в літньому віці, надають великого значення рекомендаціям сусідів, родичів, товаришів по службі, та й просто знайомих.
5
Якщо ви вже виконували будівельні роботи в цій місцевості, і вами залишилися задоволені - вважайте, що вам пощастило, і в розмовах з потенційними замовниками сміливо посилайтеся: «А ось ми побудували тут те-то і те-то, можете запитати про нас у того-то й у того-то ... »Не сумнівайтеся - обов'язково запитають. І більш ніж імовірно, що ви отримаєте нові будівельні поспіль и.