Як вибрати сушку для білизни. Як зібрати мотузяну сушку для білизни.

Бабусі прали білизну вручну і сушили його на балконі, у ванній і на кухні. Ви вже насилу можете згадати, наскільки складний раніше був цей процес. Сьогодні дану проблему вирішили пральні машини, а питання сушки білизни - сушарки різних видів і конструкцій.
Вам знадобиться
  • - зняти розміри для визначення ширини планок сушки.
Інструкція
1
Спочатку визначитеся, в якому приміщенні ви будете сушити білизну. Сушки бувають: підлогові, настінні, з кріпленнями до стелі. Також вони мають різну конструкцію: мотузкові і рейкові. Для балкона та ванної підійдуть настінні і стельові сушки, для кімнати - підлогові.
2
Для установки настінних або стельових сушок, ви повинні знати їх ширину. Для цього зробіть виміри того місця на стелі або стіні, до якого буде прикріплюватися сушка. Рейкові сушки рекомендується кріпити до стелі, а мотузкові зручніше використовувати, якщо у них настінні кріплення.
3
Підлогову сушку можна ставити в будь-якій кімнаті, коридорі, на кухні. Вони бувають мотузковими і рейковими. Якщо ви перете завжди велика кількість білизни , то краще вибрати підлогову мотузяну сушку трансформер. Її можна розсунути, якщо мокрих речей багато або залишити в зібраному положенні. По конструкції підлоги сушка нагадує прасувальну дошку, тому її легко зберігати під ліжком.
4
Існує ще один вид настінних сушок. Вони нагадують систему гармошки, кріпляться до стіни тільки з одного боку і висуваються на необхідну довжину. Але у таких сушок є один недолік: вони розраховані на невелику вагу білизни , так як при навантаженні можуть зламатися.
Зверніть увагу
Настінна мотузкова сушка з системою автонамоткой і пластиковими кріпленнями і планками часто виходить з ладу. Якщо ви вирішили придбати саме таку, то віддайте перевагу тій, що з фіксованим кріпленням мотузок без системи автонамоткой.
Корисна порада
Якщо дозволяють кошти і місце, ви можете придбати сушильну машину або пральну машину з режимом сушіння білизни. Якщо ви навпаки обмежені у фінансах, то просту настінну мотузяну можете зробити самостійно. Для цього вам знадобляться дві планки з міцного пластику і мотузка або міцна волосінь. Для балкона можна взяти дерев'яні планки.