Як міняти пароль в icq.

ICQ - відмінна програма для спілкування з друзями та колегами. Якщо ви втратили або забули пароль для входу - не впадайте у відчай, ви зможете легко його поміняти і знову насолоджуватися спілкуванням.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет
Інструкція
1
Якщо ви вирішили змінити пароль , при цьому маєте доступ до свого аккаунту, виберіть вгорі програми «Меню», в яка випадає табличці знайдіть "Налаштування". У вікні натисніть кнопку «Увійти», а потім «Змінити пароль ». Відкриється ваш браузер і віконце з полями, в які потрібно ввести ваш поточний пароль , новий пароль , а потім ще раз підтвердження нового пароля. Натисніть кнопку «Готово», і ваш пароль буде змінений.
2
Якщо ви не пам'ятаєте ваш поточний пароль , запустіть програму і натисніть «Забули пароль ?» Під полем для введення пароля. Відкриється вікно, де вам буде необхідно ввести свою адресу електронної пошти, на який ви реєстрували акаунт в ICQ. Потім введіть цифри з картинки і натисніть "Далі".
3
Перевірте електронну пошту, вам повинно прийти лист з посиланням на сторінку для зміни пароля ICQ. При переході по цьому посиланню ви потрапите на сторінку, де вам буде потрібно ввести і підтвердити новий пароль . Після натискання кнопки «Готово», ваш пароль буде успішно збережений.
Зверніть увагу
Якщо ви не пам'ятаєте пароль, або ваш пароль був зламаний Не довіряйте тим, хто обіцяє вам надійний пароль з захистом від злому, при цьому ви повинні всього лише відправити SMS або заплатити певну суму. Пам'ятайте, що зміна пароля в ICQ здійснюється безкоштовно і відправки SMS не вимагає!
Корисна порада
Не створюйте занадто прості паролі, інакше ваш акаунт може бути зламаний. Найнадійнішим паролем вважається комбінація знаків пунктуації, латинських і російських букв різного регістра. Не створюйте паролі у вигляді вашої дати народження, клички собаки або інших значущих комбінацій, їх зможуть легко підібрати спеціальні програми для злому паролів. Завжди зберігайте паролі в надійному місці і не повідомляйте їх третім особам, особливо, якщо не впевнені в їх добропорядності! Якщо ви користуєтеся ICQ на чужому комп'ютері, ніколи не вибирайте функцію «Запам'ятати пароль».