Як читати електронні книги.

Під електронними книгами звичайно розуміють різні типи файлів, які містять електронні версії творів, раніше виданих у паперовому варіанті. Електронні книги можна читати на екрані комп'ютера, стільникового телефону, КПК або спеціального пристрою, який називається «електронна книга» або «рідер».
Інструкція
1
Скачайте в інтернеті декілька файлів з електронними книгами. Ви можете зробити це в безкоштовних мережевих бібліотеках або придбати електронні видання в спеціалізованих інтернет-магазинах. Зверніть увагу на формат скачуваних файлів. Найбільш популярними є формати fb2, ePub, doc, txt і pdf. Книги в інших форматах вимагають для прочитання спеціальні пристрої, наприклад, рідери Amazon Kindle працюють переважно з форматами Kindle і Mobi.
2
Скачайте і встановіть на свій комп'ютер, КПК або стільниковий телефон програму-читалку. Найбільшою популярністю серед таких комп'ютерних програм користуються Ice Book Reader, Cool Reader і Tom Reader. Вибір читалок для КПК і смартфонів, як правило, визначається типом і маркою пристрою. Формат pdfлучше всього читати в програмі Adobe Reader на комп'ютерах. Цей формат також успішно підтримують деякі електронні рідери, а ось на стільникових телефонах і КПК його відкривати не рекомендується, оскільки переглядати великі сторінки таких книг досить складно на маленьких екранах цих пристроїв.
3
Підготуйте для прочитання файли з книгами. Зазвичай такі файли викачуються в архівах. Більшість програм-читалок успішно працюють з архиві, але все ж бажано витягти книги з архівів. Це необхідно зробити для того, щоб ви могли орієнтуватися по назвах книг, а не за номерами, присвоєним архівів при скачуванні в мережевій бібліотеці. Якщо назва файлу з книгою вас не влаштовує, ви можете його поміняти. Користуйтеся латинськими шрифтами, тому що багато програм для читання книг не підтримують кириличні шрифти.
4
Перенесіть електронні книги з жорсткого диска комп'ютера на пристрій для читання. Для цього найкраще скористатися USB-кабелем. Після завершення завантаження від'єднайте пристрій від комп'ютера, відкрийте відповідною програмою файл з електронною книгою і насолоджуйтеся читанням.