Як привітати з 8 березня сестру.

Незважаючи на те, що сестра - це дуже близька людина, багато часом не знають, що їй подарувати. Для того щоб подарунок виявився приємним, цінним і потрібним, слід застосувати логіку, фантазію та інтуїцію.
Інструкція
1
Дуже несподіваним і приємним подарунком для сестри може стати м'яка іграшка. Піднесіть їй великого плюшевого ведмедя, і вона буде розчулена такою увагою (природно, якщо сестра ще маленька).
2
Ще одним хорошим подарунком може стати порцелянова ваза або статуетка. Виберіть її згідно смакам сестри, і ваш подарунок, без сумніву, буде стояти в будинку сестрички на самому видному місці.
3
Якщо вашій сестрі подобаються тварини, і вона довго не могла зважитися завести кого-небудь у себе вдома, здійсните її мрію. Подаруйте їй цуценя або кошеня тієї породи, про яку вона мріяла.
4
Може бути, вашій сестрі подобається доглядати за собою? В цьому випадку приємним сюрпризом на 8 березня для неї стане набір косметики або парфумерії. Вибір подарунків в цьому випадку великий, піднесіть їй туалетну воду, лосьйон для тіла, губну помаду, доглядає засіб для волосся або нігтів. Цим подарунком ви дасте сестрі зрозуміти, що хочете, щоб вона була найкрасивішою.
5
Оскільки уподобання та інтереси сестри найчастіше відомі краще, ніж смаки будь-яких подруг, спробуйте купити подарунок згідно з ними. Якщо їй подобається якийсь музичний виконавець, подаруйте їй стильну майку з його зображенням.
6
Прекрасним подарунком може стати набір нижньої білизни, загорнутий в подарункову упаковку.
7
У вашої сестри є улюблений режисер чи письменник? Прекрасно. Подаруйте їй колекцію його фільмів або книг.
8
Дівчині, люблячої в'язати чи вишивати, сподобається набір для в'язання.
9
Якщо ваша сестра воліє відпочивати активно, подаруйте їй квитки в басейн або на каток, а ще можна вручити ролики або велосипед.
10
Для сестри, в якому б віці вона не була, стане прекрасним подарунком абонемент в салон краси, спа-центр або на масаж. Дайте їй можливість провести час з користю для своєї зовнішності і здоров'я. Вона буде вам дуже вдячна.
11
Якщо сестра зовсім маленька - купіть їй ляльку, плаття або диск з улюбленими мультфільмами. Який би подарунок ви не вибрали, обов'язково Супроводьте його теплими словами.