Як очистити сторінку.

Очистити свою сторінку в різних соціальних мережах буває досить складно через функціональних обмежень, накладених адміністрацією сайтів. Водночас, існує деяка кількість рішень даної задачі, що не припускають у користувача наявності хакерських навичок або просунутого володіння мовам програмування.
Інструкція
1
Викличте основне меню операційної системи Windows, натиснувши кнопку «Пуск» для ініціації процедури очищення своєї сторінки в різних соціальних мережах і перейдіть в розділ «Усі програми». Розгорніть вузол «Стандартні» і запустіть додаток «Блокнот». Створіть новий документ із значенням # history_container {display: none; ! Important;} і збережіть його з розширенням .css. Це розширення дозволить ідентифікувати створений файл як таблиці стилів. Розкрийте меню «Файл» верхньої сервісної панелі вікна програми та вкажіть команду «Зберегти як». Скористайтеся опцією «Все файли» в випадаючому списку поля «Тип файлу» і виберіть значення ANSI в спадному каталозі рядки «Кодування». Введіть значення my_xhtml css в поле «Ім'я файлу» і скористайтеся кнопкою «Обзор» для визначення наступної директорії збереження створеного документа: drive: Program FilesOperastylesuser.css.
2
Запустіть використовуваний браузер і перейдіть на сторінку соціальної мережі «Мій світ». Викличте контекстне меню кліком правої кнопки миші на порожньому просторі сторінки і вкажіть пункт «Настройки для сайту». Перейдіть на вкладку «Вид» діалогового вікна і скористайтеся кнопкою «Обзор» в розділі «Моя таблиця стилів». Вкажіть повний шлях до створеного файлу і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK. Виконайте оновлення своєї сторінки і переконайтеся в успішності проведеної операції.
3
Скористайтеся спеціальною кнопкою «Видалити» для видалення вибраного повідомлення або використовуйте спеціальні скрипти, доступні для вільного завантаження в інтернеті, для очищення всієї сторінки. Зверніть увагу на те, що всі вони створені на базі Greasemonkey, яка представляє з себе плагін інтернет-браузера Mozilla Firefox і припускає використання саме цього оглядача.