Як заблокувати гостей.

Блокування можливості відвідування особистої сторінки? або внесення гостя в «чорний список»? є однією з найбільш затребуваних процедур адміністрування в популярних соціальних мережах, наприклад, «Однокласники».
Інструкція
1
Переконайтеся, що гість, який підлягає внесенню в «чорний список»? хоча б один раз заходив на особисту сторінку, відправляв повідомлення або переглядав фотографії. Дана операція не може бути виконана по відношенню до людини, яка жодного разу не відвідував вашу сторінку.
2
Розкрийте верхнє сервісне меню і вкажіть пункт «Гості». Визначте підлягає занесенню до «чорного списку» користувача і застосуєте прапорець на полі з його ім'ям. Вкажіть бажану дію натисканням кнопки «Заблокувати» і підтвердіть свій вибір натисканням однойменної кнопки у вікні запиту системи (для гостей ).
3
Розгорніть сторінку «Мої повідомлення» і визначте підлягає внесенню в «чорний список» гостя в каталозі лівій частині вікна. Дочекайтесь повідомлення з можливими діями та виберіть команду «Заблокувати». Підтвердіть свій вибір натисканням однойменної кнопки у вікні запиту системи (для Залишати повідомлення).
4
Розкрийте сторінку «Оцінки фотографій» визначте підлягає внесенню в «чорний список» гостя в каталозі лівій частині вікна. Дочекайтесь повідомлення з можливими діями та виберіть команду «Заблокувати». Підтвердіть свій вибір натисканням однойменної кнопки у вікні запиту системи (для оценивавших фотографії).
5
Не намагайтеся внести користувача в «чорний список» групи, якщо не є адміністратором або модератором обраної групи! Скористайтеся сторінкою форуму і застосуєте прапорець на рядку з фотографією підмета занесенню в «чорний список» користувача. Скористайтеся кнопкою «Заблокувати» у верхній сервісної панелі для підтвердження вибраної дії.
6
Скористайтеся можливостями адміністраторської панелі на своєму сайті за необхідності блокування можливості відвідування сторінки. Розгорніть меню "Налаштування" і зніміть прапорець на полі «Дозволити гостям переглядати сайт».