Як прибрати тріск.

Тріск в автомобілях може з'являтися з різних причин. Коли до звуків від руху додається неприємний шум всередині машини, власник усіма силами прагне його позбутися.
Інструкція
1
Уважно огляньте салон і багажник. Причиною тріска або будь-якого іншого шуму може служити колись недбало кинутий предмет, який тепер щосили катається під час руху і видає неприємні звуки. Огляньте бардачок і багажник, передню і задню панель. Навіть невелика монетка, одноразовий стаканчик або забута ручка може заподіювати чимале занепокоєння власнику автомобіля.
2
Дізнайтеся ступінь шумоізоляції. Автомобілі середнього класу вітчизняного виробництва відрізняються низькою шумоізоляцією. Ви можете звернутися в автосервіс і попросити фахівців оцінити її і усунути недоліки.
3
Щоб підвищити шумоізоляцію, зніміть торпеду, нагрів сріблястий шар (наприклад, за допомогою будівельного фена). Після цього вона зніметься досить просто. Видаліть клейкий шар. Нагрійте нову шумоізоляційні основу і прикріпіть її. Пропрасовуйте ізоляцію для її кращого прилягання. Їй же ви можете проклеїти підлогу, стелю, двері - для кращого ефекту.
4
Перевірте дефлектори вікон. Ці предмети розташовуються зовні автомобіля і відповідають за захист салону від вологи. Якщо дефлектори відійшли від корпусу машини і нещільно до нього прилягають, то ви будете чути постійний шум при русі. В цьому випадку вам буде потрібно зняти їх, прочистити простір, де вони кріпляться до авто. Нанесіть клей на очищену (суху) поверхню і прикріпіть дефлектори назад.
Зверніть увагу
Найчастіше трек і шум в автомобілі створює аудіосистема. Закріпіть сабвуфер і ущільніть динамік.
Корисна порада
Якщо ви любите тримати в бардачку дрібниця, ключі та інші дзвінкі предмети, не варто засмучуватися і зраджувати своїм звичкам. Просто прокладете дно і стіни бардачка матеріалом типу поролону, який буде пом'якшувати удари і мінімізувати тріск і інші шуми.