Як ремонтувати кузов.

Пошкодження лакофарбового покриття на кузові машини - досить поширене явище. Подряпини, відколи, незначні вм'ятини та інші ушкодження рано чи пізно можуть з'явитися навіть на найдорожчих і доглянутих авто. В автосервісах ці вади прибирають фарбуванням елемента кузова цілком. Це обійдеться недешево. Але можна спробувати виконати дрібний кузовний ремонт авто самостійно.
Вам знадобиться
  • - грунтовка для металу або для лакофарбового покриття (залежно від глибини пошкодження кузова);
  • - шпаклівка для авто (якщо пошкодження значне);
  • - фарба;
  • - ацетон;
  • - респіратор (для захисту дихальних шляхів при фарбуванні);
  • - шкурка;
  • - вода;
  • - папір та скотч;
  • - чиста ганчір'я (ганчірка) .
Інструкція
1
Купуючи матеріал для ремонту (ґрунтовку й шпаклівку), віддавайте перевагу європейським виробникам, оскільки якість вітчизняних матеріалів значно гірше імпортних. Наприклад, якісна грунтовка потрібна для того, щоб фарба рівно лягла, що не пузирилася, добре трималася і щоб у майбутньому на відремонтованому ділянці не з'явилися осередки корозії металу. Тому не шкодуйте грошей.
2
Щоб правильно підібрати фарбу за кольором, зніміть для зразка з пофарбованої поверхні кузова невелику деталь (наприклад, кришку бензобака). У спеціалізованому магазині ви можете звернутися до продавця-консультанта допомогти вам у цьому нелегкому питанні. Майте на увазі, що нова фарба після висихання буде виглядати трохи по-іншому, ніж попередня (заводська).
3
Уважно вивчіть інструкцію із застосування, яка є на балончику автомобільної фарби, і строго дотримуйтеся цих рекомендацій. Перед фарбуванням вам може знадобитися знежирити лакофарбову поверхню ацетоном (або хоча б бензином). Не користуйтеся для цієї мети розчинником, тому він роз'їдає емаль.
4
Оберіть підходяще приміщення для фарбування. Це може бути гараж або ангар. У ньому має бути достатньо хороше освітлення, і воно має бути захищене від пилу і потрапляння прямих сонячних променів до закінчення висихання фарби.
5
вологостійкості шкіркою або металевою щіткою зачистите оброблювану ділянку до металу. Щоб грунтовка і шпаклівка добре лягли, можна зачистити це місце на 2 см ширше. У процесі зачистки періодично змочуйте його водою, а по закінченні цієї роботи ретельно промийте цю ділянку водою і знежирте ацетоном.
6
На оброблену поверхню нанесіть тонкий шар грунту, потім вирівняйте і висушіть його. Прослідкуйте, щоб товщина ґрунту не дозволяла провалюватися або виступати ушкодженої ділянки в порівнянні з рештою поверхні лакофарбового покриття. Не виключено, що грунт потрібно буде наносити кілька разів. У випадку, якщо щось пішло не так, видаліть зайвий грунт бензином.
7
Нарешті, головний і завершальний етап - фарбування пошкоджень на машині. Всі поверхні, на які може випадково потрапити фарба, захистіть папером і скотчем. Наприклад, якщо ви фарбуєте ділянку на передніх дверей, то слід уберегти такі деталі: дверний замок, ручка, вітрове скло, дзеркало.
8
Прогрійте балончик до необхідної температури, зазначеної в інструкції, а потім кілька разів як струсіть, щоб фарба стала цілком однорідною. Розпорошуйте фарбу з відстані, рекомендованого інструкцією. Якщо проводити фарбування тонким шаром кілька разів з проміжним висиханням, вона вийде більш якісною. У разі потрапляння крапель фарби їх можна просто стерти сухою чистою ганчіркою.
9
Після завершення фарбування залиште машину стояти протягом доби. Полірування кузова авто слід проводити не раніше, ніж через два-три дні, щоб не зіпсувати всю роботу. Отже, ваш автомобіль знову придбав початковий зовнішній вигляд. Хоч вам довелося повозитися з фарбуванням, зате ви зекономили на дорогому ремонті в автосервісі.
Залежно від розмірів ушкоджень і загального стану кузова проводиться його частковий або повний ремонт. Частковий ремонт проводиться при хорошому стані кузова , коли в ремонт е потребують окремі його частини. Повний ремонт необхідний при капітальному ремонт е, або коли більшість вузлів кузова мають ушкодження.
Інструкція
1
Перед повним або частковим розбиранням для подальшого ремонт а повністю вимийте кузов. Після мийки ретельно огляньте кузовні вузли і деталі на предмет з'ясування їх стану та доцільності ремонт а. Це необхідно, щоб не захаращувати вільні площі непридатними до ремонт у деталями. Потім розберіть кузов (повністю або частково), а при необхідності - агрегати ходової частини, якщо автомобіль має несучу конструкцію кузова . Очистіть днище кузова і промийте кузов вдруге.
2
Ефективність ремонт а кузова залежить від наявності вільних площ, обладнання та інструменту. Для виробництва кузовного ремонт а бажано володіти мийним, вантажопідйомним і іншим обладнанням, а також механізованим інструментом.
3
При розбиранні кузова складайте всі деталі в певному порядку, щоб уникнути захаращення і плутанини. Згодом при складанні можна буде швидко знайти необхідну деталь. Домкратом підійміть передню частину кузова і встановіть його на підставці висотою 600 мм. Ця висота забезпечує оптимальний доступ до більшості монтованих і демонтованих деталей.
4
При необхідності демонтувати двигун висоту підйому збільште до 700 мм. Використовуючи візок потрібної вантажопідйомності, буде легко відкріпити двигун і викотити його на візку з-під автомобіля. А згодом так само легко встановити назад. Цей же спосіб можете використовувати для зняття і установки інших масивних частин автомобіля. Наприклад, заднього моста.
5
Під час розбирання кузова проводите одночасну дефектовку деталей, розділяючи їх на придатні, негідні і підлягають ремонт у. Придатні вузли та агрегати складіть у бік так, щоб вони не заважали. Негідні утилізуйте.
6
Деформації кузова і його деталей бувають різними. Майже у всіх випадках відновлення кузова доведеться відрізати будь-які агрегати чи вузли, що заважають ремонт у або зняттю інших агрегатів або вузлів. При цій операції використовуйте механічний інструмент, ручну ножівку або зубило.
7
З кузова видаліть лакофарбове покриття частково або повністю (залежно від часткового або повного ремонт а). Ще раз оціните стан кузова і його пошкодження, складіть порядок ремонт а з урахуванням трудомісткості окремих ремонт вих операцій.
8
Для додання деталі первісної форми використовуйте вибивач - додаток зусилля в протилежному напрямку, ніж те, яке викликало деформацію. При вибивач використовуйте тиск або молоток, починаючи від кордонів деформованої ділянки у напрямку до його центру. Тиск створюйте за допомогою важеля або домкрата так, щоб не викликати деформацію в точках опори. Молоток беріть з дерев'яним бойком або з гумовим покриттям металевого бойка. У парі з молотком використовуйте ручну наковаленкою.
9
рихтування усуньте нерівності для додання ремонт іруемой деталі первісного вигляду. Для рихтування потрібні рихтувальні молотки (гладилки), молотки-кувалди і ковадло з гладкою поверхнею. Удари наносите легкі і часті для поступової витяжки металу. При наявності складок на ремонт іруемой деталі, починайте рихтування з виправлення цих складок.
10
Для усунення опуклостей на аркушах кузовних деталей застосуєте технологію нагрівання й усадки металу. Для цього вузьким полум'ям киснево-ацетиленового пальника або зварювальним апаратом нагрійте метал в точці червоного. Остигаючи, метал стискується і поглинає опуклість. Для досягнення максимального ефекту навколо нагрівається точки викладіть мокру ганчір'я, а під час охолодження металу вистукувати кордону нагрівається точки і саму точку рихтувальним молотком або киянкою. Не нагрівайте всю площу утворилася опуклості. Для цього досить вибрати кілька точок.
Зверніть увагу
При розбиранні кузова дотримуйтесь технологічну послідовність для виключення поломок і пошкодження кузовних деталей.
Корисна порада
Порядок розбирання встановлюється стосовно кожного типу кузова