Як розблокувати аську.

Для авторизації в ICQ необхідно мати UIN (ідентифікаційний номер, що привласнюється кожному користувачеві) і пароль до нього. Ввівши ці дані в спеціальну програму, можна спілкуватися з іншими людьми в режимі реального часу. Однак якщо втрачений UIN або пароль, то увійти в месенджер ви не зможете. Вам доведеться відновити загублений доступ.
Інструкція
1
Для відновлення пароля для входу зайдіть на офіційний сайт ICQ - http://www.icq.com/ru. У списку наявних розділів знайдіть «Відновлення пароля». Блок з розділами знаходиться в нижній частині головної сторінки. Як тільки ви перейдете по посиланню, то побачите форму для заповнення. У ній всього два поля: у першому введіть електронну пошту або номер мобільного телефону, а в друге - код з картинки. На вказану адресу система відправить лист з інструкцією по відновленню пароля.
2
Варто відзначити, що UIN відновленню не підлягає. Тому, якщо ви втратили його, то доведеться зареєструвати новий профіль. Для проходження цієї процедури відвідайте вказаний сайт http://www.icq.com/ru. Необхідна посилання - «Реєстрація в ICQ» розташована у верхньому правому куті головної сторінки. Як тільки ви перейдете по ній, то вам буде запропонована анкета. У ній є такі поля, як ім'я, прізвище, стать, дата народження та адресу електронної пошти. Також придумайте пароль, який призначається для авторизації в системі. Постарайтеся зробити його якомога більш складним. Якщо сумніваєтеся, що запам'ятайте його, краще запишіть куди-небудь. При виникненні проблем з реєстрацією звертайтеся на форум або в технічну підтримку сайту.
3
Крім того, для авторизації в ICQ вам буде необхідна спеціальна програма-месенджер, яка запускається на пристрої з активним інтернет-з'єднанням. Вона доступна для скачування на офіційному сайті ICQ - http://www.icq.com/ru. Потрібне посилання ви знайдете у правому або лівому верхньому кутку сторінки. Зверніть увагу, що на ресурсі пропонуються версії програми як для мобільного телефону, так і для комп'ютера.
Корисна порада
Рекомендується завантажувати лише ті програми, використання яких є повністю безпечним для вашого пристрою і даних. А для цього відвідуйте тільки офіційні сайти розробників, а не сторонні ресурси.