Як зняти ручку стеклопод'емника ВАЗа. укорочені ручки склопідйомників.

Якщо у вашому автомобілі зламалася ручка стеклопод'емника, не поспішайте звертатися в автосервіс. Цю деталь можна легко замінити самостійно. Розглянемо на прикладі, як зняти і поміняти ручку механічного склопідйомника автомобіля ВАЗ - 2109.
Вам знадобиться
  • - плоска викрутка;
  • - нова ручка в комплекті з клямкою і шайбою.
Інструкція
1
Вставте викрутку між засувкою і шайбою ручки склопідйомника. Подденьте і відіжміть інструментом засувку ручки. Потягніть засувку на себе і вийміть її (фото 1).
2
Зніміть несправну ручку склопідіймача. Вийміть шайбу (фото 2). Для установки ручки дійте в зворотному порядку. Встановіть шайбу, що входить в комплект з новою ручкою. Злегка притримуючи шайбу рукою, поставте ручку на механізм склопідіймача. Злегка повращайте ручку, щоб вона «зачепилася» за шліци шестерінки склопідіймача. Закріпіть засувкою встановлену ручку. Перевірте роботу заміненої деталі, піднявши і опустивши скло двері.
3
Якщо на двері вашої машини дуже важко піднімається і відпускається скло, то заміна ручки тут не допоможе. Проблема в самому механізмі склопідіймача. Можливо, несправний який підіймає/опускає трос або спрацювалися шліци шестерінки механізму. В цьому випадку необхідна заміна склопідіймача. Щоб поставити новий склопідйомник, не виймаючи скла, розберіть двері автомобіля.
4
Зніміть ручку стеклопод'емника і ручку підлокітника на двері, підчепивши викруткою декоративні заглушки і відкрутивши хрестоподібної викруткою гвинти її кріплення. Відкрутіть саморізи кишені двері, зніміть його. Злегка подденьте накладку на ручці, що відкриває двері, і вийміть її. Отвинтите кнопку блокування дверей. Подденьте плоскою викруткою оббивку, яка кріпиться вісьмома пістонами, зніміть її.
5
Відверніть головкою «на 10» два болта кріплення скла до механізму склопідіймача. Підніміть скло руками вгору. Головкою «на 10» відверніть гайки кріплення механізму склопідйомника. Вийміть деталь через вікно панелі дверей. Встановіть новий склопідйомник, проробивши всі операції в зворотному порядку.
6
Закріпіть скло. Встановіть ручку склопідіймача. Перевірте роботу механізму, кілька разів піднявши і відпустивши скло. Якщо все гаразд, зніміть ручку і прикріпіть оббивку двері на місце. Потім поставте кнопку блокування, ручки склопідйомника і підлокітника, кишеню і накладку на ручку дверей.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=yvSJH_rvfBs
Зверніть увагу
При виборі ручки склопідйомника звертайте увагу на її якість. Ручка з металевою вставкою під шліци шестерінки механізму склопідйомника прослужить вам довше.