Як оформити електронну пошту.

Оформлення електронної пошти в кожному сервісі може проходити по-різному. Але як правило, виконувати багато дій не потрібно. За пару кліків можна змінити не тільки внутрішній дизайн ящика, але і скоригувати зовнішній вигляд листа (наприклад, додати в нього листівку або змінити шрифт написання).
Інструкція
1
Щоб змінити зовнішній вигляд поштової скриньки, зареєстрованого на Яндексі, перейдіть в «Налаштування пошти», а потім відвідайте необхідний розділ «Налаштування оформлення». Там ви зможете поміняти кольори або повністю тему оформлення. Для цього наведіть курсор на вподобаний елемент і клацніть по ньому мишею. Будь-який користувач зможе знайти серед списку щось на свій смак. Сервіс пропонує теми, починаючи від досить простих, лаконічних і строгих (наприклад, «Сіра», «Синя» або «Легка») і закінчуючи незвичайними і яскравими тематичними шаблонами («Пластиліновий», «Апельсин»). Крім того, змінити дизайн електронної пошти можна, натиснувши на посилання «Теми». Вона розташована в правому верхньому кутку сторінки. Просто виберіть вподобану, а потім натисніть «Зберегти».
2
В Яндекс-поштою ви можете скористатися режимом складання листа «З оформленням». Він дозволяє виділяти необхідні слова і речення в тексті іншим шрифтом, курсивом, жирним або підкресленням. Можна відформатувати текст, помінявши розмір або колір шрифту, додавши в лист смайли або оформивши списки. Зверніть увагу, що робота вікна для введення тексту здійснюється у двох режимах. Якщо захочете скористатися даними режимом, клікніть на вкладку з відповідною назвою, що знаходиться праворуч від поля введення. Вибрати необхідну функцію вам допоможе панель інструментів.
3
Зробити лист гарніше можливо завдяки сервісу відправки готових листівок. Щоб вставити одну з них, натисніть на значок з відповідною назвою, що знаходиться у верхній панелі. Далі ви побачите шаблони з назвами. Всі вони відсортовані за темами («Напиши мені», «Вітаю» та інші), що дозволить вам вибрати легше і швидше, всього в один клік. Як тільки ви визначитеся з листівкою, вона буде завантажена в ваш лист.
4
Змінити оформлення поштової скриньки можна і в Рамблері. Для цього вам необхідно відвідати розділ під назвою «Теми». Він розташовується в бічному меню. Серед з'явилися тим виберіть вподобане, просто клікнувши по ньому один раз. При цьому у верхній частині сторінки з'явиться повідомлення про вашому виборі.
5
Для зміни теми в електронній пошті Mail.ru натисніть на поле «Ще», що знаходиться на головній панелі. Перед вами з'явиться кілька розділів, клікніть на найперший - «Теми». Система запропонує вам великий асортимент можливого оформлення, від «Класичного» до яскравого тематичного, наприклад, «Аніме». Підтвердіть свій вибір, натисніть кнопку «Зберегти».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=keuQ3Am2Fk4