Як відправляти листи за списком. Як на mail.ru розсилати один лист на різні адреси.

Масова розсилка листів електронною поштою може бути дуже корисною, якщо вам необхідно відправити одне й те саме повідомлення на кілька адрес, вона може полегшити вам роботу і заощадити час. Вам потрібно просто дотримуватися деяких правил.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет
  • - електронна пошта
Інструкція
1
Якщо ви збираєтеся відправляти лист з кількох електронним адресам з поштового ящика на Mail.ru, виберіть пункт «Написати листа», натисніть на посилання «Кому», у вікні, поставте галочки навпроти тих адрес, за якими хочете відправити лист . В цьому випадку всі ваші адресати побачать і інші адреси, за якими ви відправили це послання. Якщо ви не хочете цього, натисніть на посилання «Прихована» і виберіть додаткові адреси.
2
Якщо ви хочете відправити лист розсилкою з поштового ящика на Rambler.ru, виберіть пункт «Написати листа». Натиснувши на кнопку «Кому», виберіть потрібні адреси та позначте їх у випадаючому списку. Якщо вам потрібно приховати список адрес від адресатів, виберіть пункт «Прихована копія» і там - потрібні адреси.
3
Якщо адреси, за якими ви хочете відправити лист, чи не занесені в вашу адресну книгу, ви можете ввести їх вручну в поле «Кому», розділяючи комами. Ще ви можете скопіювати текст листи , яке збираєтеся розсилати, і просто вставляти його в кожне нове лист для різних адресатів.
Зверніть увагу
Якщо ви розсилаєте листи з комерційними цілями, пам'ятайте, що послання, що відправляються масовою розсилкою, найчастіше розцінюються як спам або не доходять до адресатів і відразу поміщаються в папку «Спам», або просто видаляються самим одержувачем. У кожному разі, користі для вашої комерційної діяльності від таких листів буде небагато.
Корисна порада
Якщо ви хочете розіслати якесь комерційну пропозицію, щоб уникнути миттєвого видалення вашого листа як спаму, робіть повідомлення якомога більш персоналізованими, звертайтеся саме до того, кому належить адресу електронної пошти. Ви можете вставляти в готовий текст імена одержувачів, і вони поставляться до вашого листа більш уважно, ніж у тому випадку, якщо воно буде одразу починатися зі слів «Встигніть купити! ...» І т.п.