Як поставити адресний рядок.

Під час роботи з інтернет-браузером у початківців користувачів можуть виникнути складнощі з освоєнням нового програмного забезпечення. Найчастіше такі користувачі випадково відключають деякі панелі (адресний рядок, панель навігації і т.д.), а як повернути все назад, не знають
Інструкція
1
Internet ExplorerЧтоби повернути адресну рядок на місце, викличте верхнє меню «Вид» в головному вікні програми. Потім виберіть розділ «Панелі інструментів» і поставте позначку на пункті «Адресна рядок».
2
OperaПоставіть або повернути адресну рядок на колишнє місце досить просто, якщо скористатися редагуванням програмних налаштувань. Одна адресний рядок не може зникнути, як правило, з нею зникають всі супутні елементи (панель навігації та інструмент «Жезл паролів»). Для її відновлення вам необхідно викликати аплет «Загальні настройки».
3
У головному вікні браузера натисніть кнопку з логотипом програми або відразу натисніть меню «Інструменти» (якщо червона кнопка відсутня). Потім зі списку виберіть пункт «Оформлення» для завантаження вікна з настройками. Лівою кнопкою миші по вкладці «Панелі інструментів», поставте відмітку напроти пункту «Панель адреси» та натисніть кнопку «OK» або клавішу Enter.
4
У більш старих версіях Opera була можливість відключити відображення тільки адресного рядка браузера. Щоб її повернути, необхідно натиснути правою кнопкою миші на будь-якій панелі робочого простору і зі списку команд вибрати пункти «Налаштування» і «Скинути налаштування панелі». Після цієї дії всі панелі будуть виставлені в значення «За умовчанням», тобто відобразяться всі панелі. Але даний спосіб не дуже зручний тому, що колись налаштовані вами панелі придбають колишній вигляд.
5
Mozilla FirefoxВ головному вікні програми натисніть правою кнопкою миші на робочому просторі (передбачуваному місці розташування даної панелі), з контекстного меню виберіть пункт «Панель навігації». Або виберіть пункт «Налаштувати», у вікні, знайдіть адресну рядок , захопіть її лівою кнопкою миші і перетягніть на своє місце.