Як отримати знання.

Джон Рід вважав, що спочатку ми отримуємо великий обсяг знань. А потім вибираємо, які з цих знань нам потрібні. Важко відразу отримати виключно потрібні відомості, тому що ніхто не знає, як складеться життя. І ніхто на початку шляху не знає свого призначення. Тому ми вбираємо все знання , які можемо вмістити.
Вам знадобиться
  • Доступ до потрібної літератури.
Інструкція
1
Складіть список питань, які ви хотіли б опрацювати. Це можуть бути загальні питання, наприклад, все про електрику. А можуть бути вузько-спеціалізовані поняття, наприклад, способи продажів. Чим ясніше ви уявляєте собі об'єкт вивчення, тим швидше знайдете потрібну інформацію.
2
Поспілкуйтеся з людьми, які знають, де знайти відповіді. З деяких питань написані десятки і сотні книг. Ви не зможете навіть переглянути всі ці джерела. Але брати за основу першу-ліпшу книгу - не кращий спосіб навчання. Є хороші книги, є погані книги. Вам потрібна порада знаючих людей.
3
Вивчіть необхідні джерела інформації. Після вибору декількох книг ретельно їх опрацювати. Не обов'язково ходити кудись на лекції. Ви цілком здатні розібратися самостійно. Платні консультації хорошого викладача ніколи не завадять, але до них треба готуватися заздалегідь. Тоді можна не тільки отримати основи, але й заглибитися в предмет.
4
Узагальніть отримані знання . Викладіть всю вивчену інформацію у вигляді декількох ключових принципів, які можна відразу застосовувати в житті. І не сподівайтеся на свою пам'ять, обов'язково робіть записи. Вони вам знадобляться в наступні роки.
Зверніть увагу
У житті немає нічого нового, окрім технічних удосконалень, більшість з яких нам ніколи не знадобляться. Все інше знання вже десь записано. Ви не зобов'язані отримувати досвід через власні помилки. Десь записано, як управляти фінансами, або навчати дітей, або робити щось інше. Знайдіть потрібні записи і ретельно їх вивчіть.
Корисна порада
Читайте кожне джерело інформації тільки один раз. Робіть конспект. Надалі перечитуйте не книжки, а свої конспекти. Це сильно економить час.