Як створити безкоштовний аккаунт itunes.

У тих людей, які вперше придбали продукцію фірми Apple, може виникнути безліч питань про встановлення програми iTunes і про реєстрацію в ній. Створений аккаунт можна буде використовувати для скачування контенту (як платного, так і безкоштовного): наприклад, розважальних або офісних додатків.
Інструкція
1
Для початку вам доведеться завантажити саму програму з офіційного сайту Apple - http://www.apple.com/downloads/. Щоб встановити її, виберіть встановлену на вашому комп'ютері операційну систему, а потім натисніть на посилання «Завантажити».
2
Запустіть iTunes і виконайте декілька простих дій. Зверніть увагу, що відразу приступати до реєстрації не варто, інакше в процесі у вас можуть виникнути проблеми. Спочатку виберіть зі списку країну, в якій ви знаходитеся, потім перейдіть до каталогу безкоштовних файлів. Клікніть на будь-який додаток, позначене значком "free". Як тільки ви почнете його скачувати, то перед вами з'явиться віконце з пропозицією зареєструватися в системі. Тепер можете натиснути кнопку «Створити новий обліковий запис».
3
Щойно побачите напис «Ласкаво просимо в iTunes Store», натисніть на посилання «Далі». Система перенаправить вас на сторінку з користувальницькою угодою. Після того як ви підтвердите його, то перейдете до заповнення спеціальної форми. В неї необхідно внести такі дані, як адреса електронної пошти, пароль, дату народження. Потім підтвердіть вказаний пароль, встановіть питання і відповідь на нього.
4
Крім того від вас буде потрібно вказати спосіб оплати. Ви можете поставити позначку навпроти карти Visa або MasterCard, а також вибрати варіант None (якщо у вас немає карти або ви просто не хочете використовувати її тут). Далі заповніть наступні поля: звернення, прізвище та ім'я, адресу проживання (область, місто), номер мобільного телефону. Натисніть кнопку «Далі».
5
На пошту, вказану при створенні облікового запису, буде відправлено лист для підтвердження. Для цього перейдіть за вказаною в ньому посиланням. Вона переведе вас на сторінку, в поля якої ви повинні ввести ваші реєстраційні дані. Як тільки ваш аккаунт буде активований, ви зможете натиснути на кнопку «Назад до iTunes» і користуватися програмою.