Як підключитися до локальної мережі Домолінк. Як підключити Домолінк без домашнього телефону.

На відміну від багатьох провайдерів, що забезпечують доступ до інтернету і локальних мережах за допомогою оптоволоконних і мідних структурованих кабельних систем, компанія « Домолінк » пропонує підключення ще й через телефонний канал. Це значно розширює географію охоплення мережі « Домолінк ».
Інструкція
1
Якщо в вашу квартиру (будинок) проведена міська телефонна лінія (тільки від «Ростелеком»), швидше за все, ви зможете підключитися до мережі « Домолінк ». Щоб переконатися в наявність такої можливості, перейдіть на сайт компанії за адресою www.domolink.ru і виберіть свій регіон на інтерактивній карті або в розділі «Зона надання послуг».
2
Щоб подати заявку на підключення, перейдіть у розділ "Підключитися» і заповніть форму електронної заяви. Крім того, ви можете зробити запит по телефону, вказаному в верхній частині сторінки або звернутися в найближчий до вас офіс продажів « Домолінк ». Адреси офісів ви можете подивитися на сайті або дізнатися у оператора по телефону.
3
Якщо у вас вже є необхідна мережеве обладнання (з вимогами до нього можна ознайомитися на сайті в розділі «Інтернет»), вам досить купити пакет послуг, щоб вже через кілька хвилин підключитися до мережі . Оплатити послуги провайдера ви можете як через СМС, так і за допомогою банківської карти прямо на сайті компанії.
4
За відсутності домашнього телефону ви можете подати заявку на підключення по кабелю. В такому випадку вам буде достатньо мати на комп'ютері встановлену мережеву карту. Цим пристроєм оснащені всі сучасні ноутбуки і переважна більшість стаціонарних комп'ютерів. Однак при необхідності забезпечити доступ до мережі декільком комп'ютерам в будинку, вам знадобиться купити мережевий комутатор або роутер.
5
Оформивши заявку, вам необхідно буде оплатити послуги провайдера відповідно до обраного тарифу і дочекатися приїзду фахівця, який проведе до вас у будинок кабель і налаштує комп'ютер для виходу в мережу. Надалі ви будете зобов'язані платити щомісячну абонентську плату за користування послугами компанії « Домолінк ».