Як подивитися номер Skype. Як видалити странічьку в скайпі.

Програма Скайп дозволяє не тільки вести переписку й обмінюватися повідомленнями з друзями, колегами та родичами в усьому світі. Завдяки Скайпу ви можете проводити відеоконференції, ідентифікуючи абонента за допомогою унікального імені.
Інструкція
1
Наявність логіна замість ідентифікаційного номера - і є одна з відмінностей Скайпу від схожих програм типу ISQ. Логін присвоюється кожному користувачеві Скайпу після того, як він офіційно реєструється в програмі. Тому якщо хочете дізнатися чий-небудь логін в Skype, двічі клацніть по значку програми і відкрийте її. Потім проведіть авторизацію, ввівши свої логін і пароль. Причому будьте уважні при введенні даних. При невірної розкладці клавіатури або утримуючи клавішу Capslock відбудеться помилка авторизації і вам доведеться вводити все заново.
2
Після авторизації на екрані ви побачите основне вікно, вгорі якого розташовується головне меню. Серед розділів Skype, «Розмови», «Дзвінки», «Контакти», «Вид», «Допомога» та «Інструменти» виберіть розділ «Контакти». У списку, знайдіть пункт «Додати новий контакт».
3
Коли на екрані відкриється вікно для оформлення співрозмовника, введіть дані користувача, якого ви хочете знайти в програмі. Це можуть бути різні персональні дані співрозмовника, наприклад, електронна пошта, ім'я та прізвище, країна проживання або вік.
4
Програма Skype в режимі реального часу відшукає користувачів згідно введеним пошуковим параметрам і виведе на екран список. З цього списку ви і визначите потрібного вам людини, а також його логін.
5
Крім логіна Skype володіє функцією присвоєння персонального номера . Тільки номер використовується не для ідентифікації користувача в програмі, а використовується як телефонний онлайновий номер.
Зверніть увагу
Послуга онлайнового номера активується на платній основі і дає користувачам Skype декілька додаткових можливостей. Так завдяки номеру Skype ви зможете прийняти дзвінок від любого друга, який зателефонує вам зі стаціонарного або мобільного телефону.