Як підвищити активність.

Буває, передплатники розсилки мало переходять за посиланнями. І створюється враження, що розсилка абсолютно мертва, ніхто її практично не читає. Це враження може бути оманливим і якщо вдасться підвищити активність передплатників, то така розсилка стане вельми цінною для свого власника.
Інструкція
1
Запишіть конкретну мету - для чого ви хочете підвищити активність передплатників. Наприклад, щоб з'ясувати, чи читає хтось взагалі вашу розсилку. І якщо є читачі, то продати їм нову електронну книгу.
2
Зробіть короткий випуск розсилки. Нічого не публікуйте. Просто задайте передплатникам питання, пов'язане з вашою метою. Запитайте, чи цікава їм тема, по якій написана ваша електронна книга. Поки нічого не говорите їм про саму книгу.
3
Проаналізуйте відгук. Якщо ви отримали листа, не відповідайте на них окремо. Замість цього опублікуйте уривки з листів в наступному випуску розсилки. І дайте ваші коментарі.
4
Знову проаналізуйте відгук. Якщо листування з читачами продовжується і ви отримуєте листи вже від інших зацікавлених передплатників, то все в порядку. Вам вдалося їх розворушити. Тепер можете безпосередньо переходити до вашої мети і пропонувати їм платний товар.
Зверніть увагу
Деякі передплатники можуть ображатися, що ви не відповідаєте їм особисто. Але вам просто не вистачить часу, щоб вести переписку з усіма бажаючими. Щоб уникнути образ, відразу попередьте читачів, що на питання будете відповідати в наступному випуску розсилки, а не особисто кожному.
Корисна порада
Людям подобаються розсилки, в яких публікується цікава переписка. Якнайчастіше провокуйте читачів писати вам відгуки, думки, надсилати додаткову інформацію. Влаштовуйте для них конкурси. Активність буде на висоті, розсилка оживе.
Перед кожним господарюючим суб'єктом, будь то банк, підприємство або індивідуальний підприємець, проблема оборотності оборотних коштів стоїть досить гостро. Адже від того, наскільки ефективно і швидко здійснюється їх круговорот, залежить прибутковість виробничої діяльності.
Інструкція
1
Для того щоб підвищити оборотність , необхідно звернути увагу на два фактори: обсяг товарообігу і розмір оборотних коштів. Для підвищення оборотності слід удосконалювати товародвижение і нормалізувати розміщення оборотних коштів. Для цього необхідно скоротити інтервали між поставками, знизити матеріаломісткість продукції, встановити прогресивні норми витрати матеріалів, закуповувати їх дрібнішими партіями, щоб уникнути залеживанием, здешевлювати транспортування вантажів, покращувати організацію складського господарства, ліквідувати непотрібні запаси.
2
Щоб уникнути великих запасів готової продукції на складі, а часто саме через це сповільнюється оборотність , необхідно планувати виробництво відповідно до укладених договорів, дотримуватися терміни виготовлення продукції, активізувати просування продукції на ринок , знижувати собівартість її виробництва, тобто активно використовувати маркетингові рішення.
3
Великі залишки в касі і в дорозі часто виникають внаслідок неритмічного розвитку роздрібного товарообігу, порушень касової дисципліни: нерегулярної здачею виручки в банк, зберіганням великих залишків незатребуваних грошових коштів в касі і т.д.
4
Залишки інших товаро-матеріальних цінностей є результатом придбання або виготовлення зайвих матеріалів, палива, сировини. Знизити їх запаси можна, якщо забезпечити оптову реалізацію, рівномірний і частий завезення. Щоб нормалізувати залишки грошових коштів в касі, слід розвивати роздрібний товарообіг.
5
Що стосується коштів на банківських рахунках, то тут також необхідно стежити за їх залишками. Усі вільні грошові кошти краще перераховувати в рахунок погашення кредитів, вкладати з депозити, цінні папери, давати позики юридичним і фізичним особам. Прискорення оборотності дозволить вивільнити значні суми у виробництво, а значить збільшити його обсяг без додаткових фінансових вкладень.