Як видалити адреси в браузері. Як визначити відвідувані сайти.

Незалежно від того, яким браузером ви користуєтеся, всі вони мають властивість запам'ятовувати відвідані веб адреси . Починаєте вводити слово в адресному рядку і браузер видає вам список інтернет-сторінок. Такі «підказки» розроблені для зручності користувачів, але іноді з'являється необхідність приховати факт відвідування того чи іншого ресурсу.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - веб-браузер Mozilla Firefox;
  • - веб-браузер Opera;
  • - веб-браузер Internet Explorer;
  • - веб-браузер Google Сhrome.
Інструкція
1
Для видалення адреси з браузера Mozilla Firefox знайдіть в головному меню пункт «Настройки». У вікні, клацніть по вкладці «Конфіденційність» і перейдіть за посиланням «Очистити вашу недавню історію». Виберете період часу, за який хочете видалити історію ваших переходів або ж видалите всі адреси з пам'яті браузера. У вкладці «Конфіденційність» ви також можете заборонити браузеру надалі запам'ятовувати історію відвідування веб-сайтів.
2
Якщо ви користуєтеся браузером Opera, то вам необхідно зайти в меню браузера і вибрати пункт «Настройки». У випадаючому меню знайдіть рядок «Видалити особисті дані». У вікні налаштувань вам буде запропоновано вибрати дані, які необхідно видалити. У нашому випадку ставимо галочку напроти пункту «Очистити історію відвіданих сторінок» і підтверджуємо видалення.
3
Дані про відвідані сторінки в Internet Explorer також можна видалити через меню браузера. Знайдіть пункт «Сервіс» і в його випадаючому меню клікніть по рядку «Властивості оглядача». У вкладці «Загальні» поставте галочку "Очистити журнал браузера при виході» і натисніть «Видалити». У вікні «Видалення історії огляду» поставте галочку напроти пункту «Журнал» і підтвердіть видалення.
4
Для того щоб видалити історію переглядів з Google Сhrome, знайдіть на панелі інструментів браузера значок гайкового ключа і виберіть пункт «Інструменти». Клікніть на сходинку «Очистити дані переглядача» і у вікні відзначте «Очистити історію відвіданих сторінок». Тепер вручну, виберіть дані, які необхідно видалити і натисніть "Видалити дані веб-перегляду».
Зверніть увагу
У роботі з будь-яким з перерахованих браузерів можна контролювати не тільки історію відвіданих сторінок, але і історію завантажень, куки-файли, кеш, що вводилися в веб-форми дані. Для видалення цієї інформації також скористайтеся запропонованими вище рекомендаціями.