Як вставити курсор на сайт.

Спеціальні курсори надають сайту запам'ятовується вигляд і служать елементом дизайну. Однак не рекомендується використовувати їх без особливої необхідності. Якщо все ж ви не можете обійтися без них, хоча б постарайтеся зробити їх досить оригінальними і красивими.
Вам знадобиться
  • FTP-клієнт.
Інструкція
1
Створіть курсори для вашого сайту. Ви також можете використовувати вже готові курсори , доступні для скачування в інтернеті, проте це не додасть оригінальності редагованої вами веб-сторінці. Зверніть увагу, що для різних її елементів потрібно використовувати різні курсори . Для розробки власних елементів сторінок ви можете використовувати різні редактори, доступні також для скачування в інтернеті, наприклад, Visual Studio від Microsoft. Зверніть увагу на спеціальні програми, призначені для розробки курсорів.
2
Завантажте файли створених або викачаних вами курсорів на сайт за протоколом FTP, використовуючи для цього спеціальну програму-клієнт. Файли курсорів копіюються на сервер, після чого необхідно виконати їх завантаження в спеціальну папку, яка буде доступна з web. На свій розсуд і залежно від ситуації налаштуйте права доступу до курсором, зробивши їх доступними для читання.
3
Збережіть файл, що містить таблицю стилів на локальний диск. Вкажіть файл таблиць стилів, що підключається до всіх елементів редагованого вами сайту, які в подальшому будуть задіювати курсори . Даний файл вам необхідно також завантажити за допомогою спеціального FTP-клієнта.
4
Виправте файл таблиць стилів, в який необхідно додати адресу файлу з курсором, завантаженими раніше на сайт. Також за допомогою FTP-клієнта завантажте відредагований вами файл на сервер, переписавши наявний, після чого відключіться від сервера. Перевірте роботу курсора на сайті, відкривши одну з його веб-сторінок у вашому браузері.
5
Зверніть увагу, що при їх використанні не повинно з'являтися будь-яких затримок руху, в іншому випадку налаштуйте основні елементи за замовчуванням для вашого сайту. Рекомендується робити перевірку декількома браузерами відразу.
Корисна порада
Намагайтеся не використовувати блискучі або занадто яскраві курсори.