Як відкрити інтернет-магазин клубної одягу.

Якщо ви вирішили зайнятися своїм бізнесом і віддали перевагу інтернет- магазину клубній одягу , то вам слід спочатку створити пробну сторінку і спробувати себе в торгівлі. Потім визначте націнку, яку ви будете робити на товар. Виберіть спосіб доставки продукції та вид оплати.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - підключення до інтернету;
  • - прайс-листи постачальників;
  • - калькулятор;
  • - грошові кошти;
  • - програма для бухгалтерського обліку;
  • -
Інструкція
1
Раніше для відкриття інтернет-магазину потрібні були знання по створенню сайтів і базові основи програмування. Але зараз все досить просто, так як зроблені спеціальні шаблони, на підставі яких ви з легкістю зможете почати свій бізнес у цій сфері.
2
Спочатку складіть перелік постачальників, які будуть вам продавати клубну одяг. Вивчіть їх прайс-листи і напишіть список товарів, які ви бажаєте реалізовувати через свій сайт.
3
Визначте розмір націнки, тобто додайте певний відсоток від закупівельної ціни до закупівельної ціни. Таким чином ви розрахуєте ціни, за якою ви будете продавати клубну одяг за допомогою інтернет-магазину. Підходьте до ціноутворення досить ретельно. Ціни не повинні бути завищеними, так як ніхто за високою ціною купувати не буде. Тому проаналізуйте ринок. Перегляньте ціни конкурентів на аналогічну продукцію.
4
Придумайте назву своєму інтернет- магазину. Найменування повинно бути легко вимовним, що запам'ятовується, в той же час унікальним. Доменне ім'я і назви магазину будуть збігатися.
5
Створіть сайт для інтернет-магазину і підберіть відповідний дизайн. Ви можете користуватися вже створеними шаблонами, змінювати колір, міняти місцями блоки і пункти меню. Врахуйте, що сайт повинен бути зручний для користувачів, а колір краще підібрати так, щоб він був не таким яскравим, але і привертав увагу.
6
Додайте товари на сайт, напишіть ціни, зробіть опис продукції, розпишіть властивості клубній одягу . Ви можете налаштувати імпорт з 1С або іншої програми, яку використовуєте для обліку. Так ви передбачте всі зміни, і ціни будуть актуальні.
7
Оберіть спосіб доставки товару. Пропонуйте якомога більше варіантів, так як ваше завдання - залучити багато клієнтів.
8
Приймати платежі ви можете через платіжні системи, готівкою або поштою. Наприклад, якщо ви здійснюєте доставку з кур'єром, то краще оплачувати клієнту за фактом отримання продукції. Якщо ж ви відправляєте поштою, то приймайте передоплату. Але вся інформація повинна бути написана на сайті, щоб покупець знав, на що йде.
9
Для того щоб залучити клієнтів до вашого інтернет- магазину, замовте контекстну рекламу, оплатіть пошукове просування. Відповідайте на запити покупців якомога швидше, щоб клієнти залишилися задоволені обслуговуванням. Вкладайте в замовлення листок з подяку за покупку. Споживачам буде приємно прочитати кілька хороших слів на їхню адресу.