Як авторизуватися на сервері.

Авторизація на сервері відбувається тільки після введення користувачем даних, внесених в систему раніше. Якщо він не проходив процедуру реєстрації, то отримати доступ до сервера буде неможливо.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Для авторизації на ігровому сервері , в якому вже є ваш обліковий запис, знайдіть форму входу і введіть ідентифікаційні дані, отримані при реєстрації. Зазвичай в якості логіна використовується або ім'я користувача, або адресу електронної пошти, за допомогою якого відбувалася реєстрація аккаунта. При введенні пароля дотримуйтеся регістр, оскільки часто помилки при вході виникають через неправильну висоти букв, розкладки, відсутності знаків, зазначених при реєстрації, і так далі. Якщо необхідно, введіть код підтвердження, який вказаний на зображенні поруч з формою входу на сервер.
2
Якщо ви що раніше не реєструвалися на ігровому сервері , і він запитує авторизацію для виконання вами тих чи інших дій, створіть особистий обліковий запис. Для цього переконайтеся попередньо, що реєстрація на даному ресурсі не закрита. Після цього вкажіть ваші дані стосовно імені користувача, пароля, електронної поштової адреси та іншої необхідної інформації, після чого відправте її.
3
Зазвичай для підтвердження реєстрації новому користувачеві системи необхідно перевірити поштову скриньку, відкрити повідомлення, автоматично сгенерированное і відправлене вам для підтвердження володіння адресою електронної пошти. Якщо необхідно, підтвердіть реєстрацію, перейшовши за наданою в повідомленні посиланню, після чого процес, швидше за все, буде завершений.
4
Зверніть увагу, що в деяких випадках вхід на сервер може мати непостійний характер, якщо ви не поставите галочку для автоматичної авторизації в обліковий запис при кожному вході на даний ресурс. Якщо така функція відсутня, швидше за все, вхід на сервер передбачений надалі за замовчуванням, або ж з метою підвищення безпеки така можливість не надається.
Корисна порада
Не втрачайте логіни і паролі, найкраще зберігайте їх в браузері.