Як вибрати дизайн інтер'єру.

Інтер'єр приміщення одночасно несе в собі практичну функцію і впливає на настрій мешканців будинку або квартири. Тому, перш ніж починати роботи, потрібно як слід його продумати. Можна вибрати з величезної кількості стилів - мінімалізм, модерн, хай-тек, класицизм, арт-деко, етно і т.д. А можна цілком покластися на свій смак і інтуїцію.
Інструкція
1
Для початку, усвідомте, чого вам хочеться. Люди не завжди точно знають свої смаки, що їм подобається. А адже в новому інтер'єрі жити саме вам, тому найголовніше - не обраний стиль і вартість матеріалів, а атмосфера, яка складається в результаті, і то, який вплив вона робить на вас. Ваш будинок повинен вас радувати. Якийсь час придивляйтеся до обстановки різних квартир, де буваєте, подумайте, що вас там в своєму розпорядженні і що відштовхує. Відвідайте демонстраційні зали меблевих магазинів і магазинів оздоблювальних матеріалів, щоб поглянути на готові рішення, - може вас відвідає натхнення. Під час перегляду фільмів звертайте увагу на інтер'єр, беріть на замітку цікаві ідеї. Перегорніть журнали з фотографіями, присвячені дизайну , ремонту, каталоги меблів і товарів для дому. Подумайте, що вам ближче - мінімалізм або багатий декор, функціональний хай-тек або орієнтація на стиль кантрі і природні матеріали.
2
Визначтеся з колірною гамою. Орієнтуйтеся при цьому на власні уподобання і дані з психології про вплив кольору. Вплив кольору дуже сильно, не дарма обстановка в магазинах і вітрини оформляються з урахуванням цього. Вирішіть, який настрій повинен створювати ваш інтер'єр. Якщо це спальня, ви можете вибрати спокійні (наприклад, блакитні і пастельні) тони, в кухні ж яскраві веселі відтінки сприятимуть гарному настрою і апетиту. Якщо якийсь колір ви робите домінуючим, то додаткові кольори підбирайте так, щоб вони з ним поєднувалися або вдало контрастували. Пам'ятайте про те, що світлі відтінки візуально збільшують приміщення, а темні - зменшують.
3
Дотримуйтесь баланс функціональності кімнати і її зовнішнього вигляду. Якщо ви живете в міській квартирі, в якій не так багато місця, використовуйте його ергономічно. У малих приміщеннях вибирайте світлі відтінки стін, раціонально використовуйте простір. Подбайте про те, щоб все, що знаходиться в кімнаті, забезпечувало ваше зручність і комфорт.
4
Коли основні оздоблювальні роботи закінчені, продумайте деталі. Підберіть відповідні аксесуари, картини, світильники, рослини і т.д., розставте кольорові акценти. При бажанні ви можете вибрати якусь тему в оформленні кімнати і розвивати її за допомогою елементів декору. Не захаращуйте простір дуже великою кількістю деталей.
Зверніть увагу
Спробуйте пофарбувати непотрібний шматок шпалер в бажаний колір і повісити на стіну. Так ви зможете зрозуміти, чи подобаються вам стіни такого кольору чи ні.
Корисна порада
Підбирайте сочетающиеся матеріали. Наприклад, купивши шпалери, візьміть із собою зразок, коли вирушите за ковроліном або аксесуарами.